Balea MENDeo roll-on Sensitive, 50 ml
0,75 €
0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- roll-on dezodorans za osjetljivu kožu
- do 24 sata svježine
- posebno za osjetljivu kožu
- bez aluminija (ACH)
- bez alkohola (etanola)
Balea MEN sensitive roll-on dezodorans pruža nježnu, ali pouzdanu zaštitu za osjetljivu kožu. Njegova formula bez aluminija (ACH) i alkohola (etanola) posebno je blaga, čak i nakon brijanja. Dezodorans osigurava do 24 sata svježine i učinkovito djeluje protiv neugodnih tjelesnih mirisa. Ovaj sensitive roll-on dezodorans idealan je za svakodnevnu njegu i pruža dugotrajan osjećaj ugode bez iritacije kože.
dm broj proizvoda: 2968719
EAN: 4066447993585
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- roll-on
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno
Sastojci
Sastojci
AQUA, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, ETHYLHEXYL STEARATE, ZINC RICINOLEATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PARFUM, POGOSTEMON CABLIN OIL, CAMPHOR, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, C18-22 HYDROXYALKYL HYDROXYPROPYL GUAR, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, AMYL SALICYLATE, ANETHOLE, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sensitive dezodorans u spreju, 75 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,075 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sensitive, 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN