AFRODITASkin Specialist Anti-age serum – Vitamin C, 30 ml
Trenutna cijena:6,15 € | Prethodna cijena:12,30 €
0,03 l (205,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 23,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Nije dostupno za isporuku
Trenutno nije moguće prikazati zalihu u dm trgovini
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- anti age serum
- vitamin C
- veganski proizvod
- bez parafina, alkohola i bojila
Afrodita Skin Specialist vitamin C serum superheroj je među antioksidansima. Sadrži vitamin C nove generacije iz Japana, koji je topiv u ulju te se izvrsno apsorbira u kožu, ne uzrokuje iritaciju. Afrodita Skin Specialist vitamin C izvrsna je anti-age njega, posvjetljuje i ujednačuje ten. Hidratantni skvalan poboljšava razmazivost, teksturu i upijanje emulzija i uljnih mješavina te daje mekoću koži.
dm broj proizvoda: 2198311
EAN: 3831070657903
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- serum
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, protiv starenja
Sastojci
Sastojci
AQUA, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, ARACHIDYL ALCOHOL, CYCLOPENTASILOXANE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, PANTHENOL, CETEARYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL STEARATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, SQUALANE, TOCOPHEROL, LAURYL GLUCOSIDE, MYRISTYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, BEHENYL ALCOHOL, PARFUM, ARACHIDYL GLUCOSIDE, GLUCOSE, CITRIC ACID, ETHYL FERULATE, HUMULUS LUPULUS EXTRACT, XANTHAN GUM, LACTIC ACID, DIMETHICONOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, GERANIOL, COUMARIN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Kozmetika Afrodita d. o. o.
Kidričeva 54, 3250 Rogaška Slatina, Slovenija
info@kozmetika-afrodita.si
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Slovenija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: SKINTEGRA; Naziv proizvoda: Superba C ujednačujući i revitalizirajući serum za dispigmentiranu kožu za sve tipove kože, 30 ml; Cijena: 30,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (1.031,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu30,95 €0,03 l (1.031,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 28,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antioksidativni serum za lice s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Čudesne kapi za sjajnu kožu Glow me up!, 25 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 0,025 l (596,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €0,025 l (596,00 € za 1 l)Cijena na 05.11.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Cellular Expert Filler obnavljajući serum za kožu s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (598,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,95 €0,03 l (598,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Vitamin C Glow Super serum za lice, 30 ml; Cijena: 11,20 €; Osnovna cijena: 0,03 l (373,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,20 €0,03 l (373,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Vitamin C 3x Action noćni serum protiv prvih bora, 30 ml; Cijena: 7,65 €; Osnovna cijena: 0,03 l (255,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,65 €0,03 l (255,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




