BaleaIntenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml
0,95 €
0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za ruke za oštećenu kožu
- smanjuje osjećaj napetosti
- s 5 % uree, shea maslacem i vitaminom e
- pruža 24-satnu intenzivnu hidrataciju
- veganski proizvod
Balea krema za ruke s ureom pruža intenzivnu i trenutnu njegu za vrlo suhu i oštećenu kožu ruku. Bogata formula s 5 % uree, shea maslacem i vitaminom E pruža 24-satnu intenzivnu hidrataciju i može učinkovito smanjiti osjećaj napetosti. Podržava regeneraciju kože i pomaže u obnavljanju njezine površine. Ova krema za ruke s ureom brzo se upija i ostavlja umiren i podatan osjećaj na koži. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1578748
EAN: 4070765001280
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, UREA, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, DICAPRYLYL ETHER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, COCO-CAPRYLATE, SODIUM LACTATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, XANTHAN GUM, GELLAN GUM, LACTIC ACID, PARFUM, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRO-NAPHTHALENES, CITRONELLOL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, ANISE ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati na ruke.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tvrdu kožu na stopalima, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Urea pjena za njegu stopala, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Krema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za tijelo s ureom 15 %, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea


