EGMONTSlikovnica za djecu – Veseli kotači, 1 kom.
5,99 €
1 kom. (5,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 5,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- razvoj motorike
- učenje oblika i tekstura
- razvoj govora i poticanje pamćenja
Slikovnica otkrivalica Veseli kotači prilagođena je najmlađima, a donosi kratku i razigranu priču u stihovima, vesele boje i mnoštvo prozorčića iza kojih se kriju zanimljiva iznenađenja. Čvrste kartonske stranice i tvrde korice idealne su za male ručice, pa će djeca knjigu lako listati, istraživati i iznova joj se vraćati. Svako okretanje stranice donosi novo otkriće i potiče radoznalost najmlađih.
dm broj proizvoda: 3165297
EAN: 9789531331807
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
EGMONT d.o.o.
Višnjevac 3, 10000 Zagreb, Hrvatska
croinfo@egmont.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu – Dome, slatki dome, 1 kom.; Cijena: 5,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,99 €1 kom. (5,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 5,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Disney baby Pogodi tko sam knjiga za djecu, 1 kom.; Cijena: 7,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,99 €1 kom. (7,99 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Beba voli Boje – slikovnica s prozorčićima, 1 kom.; Cijena: 6,63 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,63 €1 kom. (6,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,62 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Bluey i Bingo upoznaju bube, 1 kom.; Cijena: 12,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,99 €1 kom. (12,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.09.2025.: 12,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Bluey – Odlučujuća utakmica, 1 kom.; Cijena: 9,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,99 €1 kom. (9,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 9,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Beba voli Brojevi – slikovnica s prozorčićima, 1 kom.; Cijena: 6,63 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,63 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,63 €1 kom. (6,63 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,62 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu – Dome, slatki dome, 1 kom.; Cijena: 5,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,99 €1 kom. (5,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 5,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – organsko bademovo mlijeko, 5 x 56 kom., 280 kom.; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 280 kom. (2,45 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine6,85 €280 kom. (2,45 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: Hippis EKO voćni pire – jabuka, breskva i šumsko voće, 1 + g., 100 g; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (13,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,1 kg (13,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Nutrino; Naziv proizvoda: Voćna kašica – jabuka, banana i keks, 6+ mjeseci, 180 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,18 kg (8,61 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,18 kg (8,61 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: PURE & FUN; Naziv proizvoda: Eko voćni sok - Peppa Pig, 3 god.+, jabuka i kruška, 3 x 0,2 l, 600 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,6 l (4,42 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,6 l (4,42 € za 1 l)Cijena na 12.09.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa


