plidentaPasta za zube 6-Herbal Complex Pure Gum Care, 125 ml
2,85 €
0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 19.08.2026.: 2,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sadrži kompleks šest biljnih ekstrakata
- podupire jačanje zubne cakline
- pomaže smanjiti nakupljanje plaka
- pomaže umiriti desni
- pomaže zaštititi zube od karijesa
Plidenta 6-Herbal Complex Pure Gum Care pasta za zube donosi nježnu, ali učinkovitu svakodnevnu njegu za desni i zube kojima treba osjećaj ravnoteže, čistoće i zaštite. Herbalna formulacija sa šest pažljivo odabranih biljnih ekstrakata pruža ugodu desnima, dok fluorid pomaže očuvati caklinu snažnom i otpornijom na karijes. SymGuard® CD aktivni kompleks doprinosi kontroli plaka i osjećaju uredne, svježe usne šupljine. Plidenta 6-Herbal Complex Pure Gum Care pasta za zube namijenjene je svima koji žene njegovan i zaštićen osmijeh prožet finom biljnom svježinom iz dana u dan.
dm broj proizvoda: 3162712
EAN: 3856007913877
Sastojci
Sastojci
AQUA, HYDRATED SILICA, SORBITOL, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (CHAMOMILE) FLOWER EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS (LEMON BALM) FLOWER/LEAF/STEM JUICE, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, PROPYLENE GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE, PHENYLPROPANOL*, SACCHARIN, O-CYMEN-5-OL*, SODIUM HYDROXIDE, DECYLENE GLYCOL*, ANETHOLE, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, LIMONENE, MENTHOL, PINENE, CI 42090, CI 19140. SADRŽI: Natrijev monofluorofosfat (1000 ppm F-).
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Perite zube tri puta dnevno, nakon obroka, oko 2 minute. Gutanje smanjite na najmanju moguću mjeru i ispljunite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Neva d.o.o.
Obrtnička 37, Rakitje, Hrvatska
neva@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Pasta za zube Superfresh Enamel Shield, 125 ml; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,125 l (22,80 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 18.08.2026.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Dječja pasta za zube – šumsko voće, 3 - 7 god., 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (26,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 kg (26,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,98 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: triple protection pasta za zube herbal, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: elmex; Naziv proizvoda: Sensitive Plus pasta za zube Sensitivity + Gum Care, 75 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (86,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,075 l (86,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Pasta za zube Gum Strengthen and Protect - Fresh Mint, 75 ml; Cijena: 7,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (96,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,25 €0,075 l (96,67 € za 1 l)Cijena na 23.05.2025.: 7,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Complete Protection pasta za zube – Extra Fresh, 75 ml; Cijena: 7,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (96,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,25 €0,075 l (96,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Active Gum Repair pasta za zube – Fresh Mint, 75 ml; Cijena: 7,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (96,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,25 €0,075 l (96,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Pasta za zube Superfresh Enamel Shield, 125 ml; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,125 l (22,80 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 18.08.2026.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Spring Awakening omekšivač za rublje, 71 pranje, 1,491 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,491 l (2,65 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,491 l (2,65 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Cuba; Naziv proizvoda: Poklon-paket Gold, 1 kom.; Cijena: 24,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,50 €1 kom. (24,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Tekući deterdžent, 32 pranja, 2 l; Cijena: 8,75 €; Osnovna cijena: 2 l (4,38 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine8,75 €2 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,50 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Duda varalica za djevojčice Soothie, 0 – 6 mj. – roza, 2 kom.; Cijena: 10,60 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,60 €2 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 10.10.2025.: 10,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Cellural Expert Lift Intensive Anti-Age dnevna krema za lice, SPF 15, 50 ml; Cijena: 13,80 €; Osnovna cijena: 0,05 l (276,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,80 €0,05 l (276,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Apimel; Naziv proizvoda: Propolis sprej s kaduljom, 20 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,02 l (182,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,02 l (182,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




