LANEIGETint za usne JuicePop Box – Lo-Fi Mauve, 4,5 g
19,95 €
1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nijansa: Lo-Fi Mauve
- hidratantni tint za usne sa sjajnim završetkom
- sadrži peptide, ceramide i vitamine C i E
- obogaćena ekstraktima nara, maline i grožđa
- za zaglađene, pune i njegovane usne
Laneige JuicePop Box Lip Tint donosi savršen spoj boje, sjaja i njege. Njegova lagana i neljepljiva formula trenutačno zaglađuje usne i daje im puniji izgled. Obogaćena je peptidima za hidrataciju, ceramidima za zaštitu te vitaminima C i E. Uz ekstrakte voća bogate antioksidansima, ovaj Laneige tint za usne pruža sve što je potrebno za zdrav i lijep osmijeh.
dm broj proizvoda: 3158968
EAN: 8800283634174
Sastojci
Sastojci
DIISOSTEARYL MALATE, HYDROGENATED POLY(C6-14 OLEFIN), HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PHYTOSTERYL/ISOSTEARYL/CETYL/STEARYL/BEHENYL DIMER DILINOLEATE, POLYBUTENE, WATER / AQUA / EAU, GLYCERIN, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, FRAGRANCE / PARFUM, SUCROSE LAURATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CAPRYLYL GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, YELLOW 6 (CI 15985), RED 33 (CI 17200), GREEN 5 (CI 61570), ALUMINUM HYDROXIDE, PHYTIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, GLYCINE MAX (SOYBEAN) POLYPEPTIDE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, ASCORBIC ACID, CERAMIDE NP, PROPANEDIOL, PUNICA GRANATUM FRUIT JUICE, RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) JUICE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Aplikatorom nježno nanijeti od sredine usana prema kutovima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Amorepacific Europe
75008 Paris, France
laneigecustomerservice@fr.amorepacific.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Južna Koreja
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – K-Pop Pink, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – DJ Plum, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – Electro Berry, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – Pop-Star Peach, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – Red Classic, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – Disco Coral, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Tint za usne JuicePop Box – Jazzy Jam, 4,5 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Serum za usne Glaze Craze – Sugar Glaze, 12 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Serum za usne Glaze Craze – Maple Glaze, 12 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Serum za usne Glaze Craze – Peach Glaze, 12 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Telescopic Lift maskara – Black, 9,9 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Fresh Revive 3u1 šampon za suho pranje kose –za srednje svijetlu kosu, 200 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,2 l (24,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A02, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Luxe Perfection Fresh - Eucalyptus Mint, 75 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,075 l (70,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,075 l (70,67 € za 1 l)Cijena na 14.08.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANEIGE; Naziv proizvoda: Serum za usne Glaze Craze – Cinnamon Sugar, 12 g; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €1 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LANEIGE