trend !t upSprej za fiksiranje Matcha, please!, 50 ml
3,25 €
0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 3,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Limited Edition
- sprej za fiksiranje šminke s matchom
- hidratantni učinak
- lagana tekstura
- za dugotrajnu šminku
trend !t up Matcha, please! sprej pomaže u fiksiranju i produljenju postojanosti makeupa. Njegova lagana, ugodna tekstura nježno se nanosi na kožu i pruža intenzivnu hidrataciju. Korištenjem spreja makeup postaje dugotrajan i zadržava svježinu. Ovaj trend !t up sprej za fiksiranje doprinosi besprijekornom izgledu bez osjećaja težine na koži. Idealan je izbor kao završni korak u rutini šminkanja za blistav i postojan rezultat.
dm broj proizvoda: 3147395
EAN: 4066447990713
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- roza
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez acetona, bez alkohola, bez formaldehida
Sastojci
Sastojci
AQUA, ISOAMYL LAURATE, OCTYLDODECANOL, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, PVP, PARFUM, FRAGARIA ANANASSA FRUIT WATER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF POWDER, TOCOPHEROL, LACTIC ACID, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM SULFATE, CI 75810, CI 14700
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Austrija
Slični proizvodi
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje 18h Lock In, 50 ml; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,05 l (73,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,05 l (73,00 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Superproof, 50 ml; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,30 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,30 €1 kom. (6,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 6,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Matte Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: fix & last keep it Perfect sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 0,05 l (62,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €0,05 l (62,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: All in One matirajući puder u prahu za fiksiranje, 4,5 g; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €1 kom. (3,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Paleta sjenila za oči Matcha, Please!, 6 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,006 kg (991,67 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,006 kg (991,67 € za 1 kg)Cijena na 16.06.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Dog Lovers – 01 Best Buddy, 13 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: lash & brow gel maskara za trepavice i obrve, 9 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €1 kom. (2,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči – hijaluron, pitaja i vitamin C, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Tekući balzam za usne Cat Lovers – 01 Little Paw, 13 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Set Juicy Bomb mini – 01 Holiday Happiness, 6 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.09.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Balzam za usne Juicy Serum – 01 Raspberry, 7,5 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od trend !t up