CATRICESprej za fiksiranje Superproof, 50 ml
6,30 €
1 kom. (6,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 6,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pruža formulu otpornu na prijenos za dugotrajno nošenje u svakoj prilici
- osigurava 24-satno držanje kako bi šminka ostala postojana cijeli dan
- pruža ultrafinu maglicu za brzo, ravnomjerno nanošenje bez ljepljivosti
- prikladan za sve tipove kože
Trenutačno fiksirajte šminku uz visokoučinkoviti Catrice Superproof sprej za fiksiranje. Ova inovativna formula brzo se suši, održavajući šminku svježom i na mjestu uz dugotrajno nošenje do 24 sata. Dizajniran da bude otporan na znoj i prijenos, učvršćuje šminku i produžuje njezino trajanje tijekom cijelog dana. Catrice Superproof fiksator odmah fiksira izgled, bez ljepljivosti ili osjećaja zatezanja kože. Prikladan za sve tipove kože, nekomedogena formula pruža maksimalnu učinkovitost u svakoj situaciji – od dugih dana do posebnih prilika kada je potrebna dugotrajnost make-upa.
dm broj proizvoda: 3145295
EAN: 4059729620354
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Učinak:
- dugotrajno, produženo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- raspršivač
Upozorenja
Upozorenja
Nije prikladno za djecu mlađu od 3 godine. Opasnost! IZNIMNO ZAPALJIV AEROSOL. Spremnik pod tlakom: Može eksplodirati ako se zagrije. Držati podalje od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i drugih izvora paljenja. Zabranjeno pušenje. Ne raspršivati na otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti spaljivati, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčeve svjetlosti. Ne izlagati temperaturama iznad 50 °C / 122 °F. Čuvati izvan dohvata djece. Ne prskati prema očima ili na nadraženu kožu. Koristiti samo prema uputama. Ne koristiti u slabo prozračenoj prostoriji. Samo prazne limenke treba odlagati u kante za recikliranje.
Sastojci
Sastojci
DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), ACRYLATES COPOLYMER, TRIETHYL CITRATE, AMINO METHYLISOBUTANOL, PARFUM (FRAGRANCE), POLYSORBATE 80, BENZYL SALICYLATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresite. Ravnomjerno raspršite lice s udaljenosti od približno 30 cm tijekom 3 sekunde.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Cosnova GmbH
Am Limespark 2, D-65843 Sulzbach, Njemačka
info@cosnova.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Slični proizvodi
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Prime And Fine Multitalent sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje 18h Lock In, 50 ml; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,05 l (73,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,05 l (73,00 € za 1 l)Cijena na 12.06.2026.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lasting Fix sprej za fiksiranje šminke, 100 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,1 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Dewy Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Matte Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: fix & last keep it Perfect sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 0,05 l (62,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €0,05 l (62,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje The Face Glue, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Tekući puder Skin Like Luminous – 030N, 30 ml; Cijena: 7,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,40 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,40 €1 kom. (7,40 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 7,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Primer za lice Flawless Fusion Dual-phase, SPF 25, 20 ml; Cijena: 5,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,55 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,55 €1 kom. (5,55 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 5,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Tekući puder Skin Like Luminous – 032W, 30 ml; Cijena: 7,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,40 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,40 €1 kom. (7,40 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 7,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Soft Glam Baked rumenilo – 060 Blonzer Heat, 5,6 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Glass Skin – s hijaluronom i kolagenom, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Soft Blur Matte puder za setiranje – 001 Translucent, 8 g; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,80 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €1 kom. (5,80 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje – miris nara, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Stik za konturiranje Sculpt & Charm – 020 Stone, 5,5 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Kompaktni puder Soft Blur Matte Airbrush – 001N, 10 g; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 3,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od CATRICE