CATRICESprej za fiksiranje Ten!sational, 55 ml
5,80 €
1 kom. (5,80 € za 1 kom.)Cijena na 07.03.2026.: 5,80 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sprej za fiksiranje šminke
- miris zelenog čaja
- obogaćen glicerinom, niacinamidom i alantoinom
- hidratizira, umiruje i njeguje kožu
- osigurava 24-satnu kontrolu sebuma i 12-satnu hidrataciju
Catrice Ten!sational sprej za fiksiranje vaš je novi višenamjenski heroj koji pruža 10 dobrobiti u jednoj osvježavajućoj maglici. Ovaj visokoučinkoviti sprej hidratizira, umiruje i njeguje kožu, istovremeno fiksirajući make-up uz prirodan završetak. Obogaćen s 5 % glicerina, niacinamidom i alantoinom, Catrice Ten!sational sprej pruža njegujući učinak za zdrav i uravnotežen izgled kože. Njegova formula osigurava 24-satnu kontrolu sebuma i 12-satnu hidrataciju, a lagana, neljepljiva tekstura s mirisom zelenog čaja trenutno osvježava.
dm broj proizvoda: 3118899
EAN: 4059729587664
Značajke
Značajke
- Učinak:
- dugotrajno, hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- raspršivač
Sastojci
Sastojci
AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, BAROSMA BETULINA LEAF EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM GLUCONATE, HYDROXYPROPYL STARCH, HYDROLYZED CORN STARCH, ALLANTOIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CAPRYLYL GLYCOL, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), CI 14700 (RED 4)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Cosnova GmbH
Am Limespark 2, D-65843 Sulzbach, Njemačka
service@cosnova.eu
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Slični proizvodi
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Prime And Fine Multitalent sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Superproof, 50 ml; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,30 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,30 €1 kom. (6,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 6,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lasting Fix sprej za fiksiranje šminke, 100 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,1 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Dewy Finish, 60 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,06 l (149,17 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,06 l (149,17 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Primer za lice Extreme Matte Oil-Control, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.07.2026.: 5,30 €Nije dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Stik za konturiranje Sculpt & Charm – 010 Ash, 5,5 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Prime And Fine Multitalent sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Liquid Camouflage tekući korektor – 010 Porcellain, 5 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Liquid Camouflage tekući korektor – 015 Honey, 5 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Liquid Camouflage tekući korektor – 005 Light Natural, 5 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Kohl Kajal vodootporna olovka za oči – 010 Check Chic Black, 0,78 g; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €1 kom. (2,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od CATRICE