dmBioVeganski No-Chicken Curry, 330 g
2,45 €
0,33 kg (7,42 € za 1 kg)Cijena na 03.04.2026.: 2,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- vegansko gotovo jelo s curryjem
- visok udio proteina
- sastojci iz ekološkog uzgoja
- brza i jednostavna priprema
- veganski proizvod
dmBio veganski NO CHICKEN curry donosi egzotičan okus Azije izravno na tanjur. Ovo gotovo jelo pripremljeno je od pažljivo odabranih sastojaka iz ekološkog uzgoja i predstavlja idealan izbor za brzi ručak ili večeru. Veganska receptura temelji se na proteinima graška i nudi bogat i aromatičan doživljaj okusa. Uživajte u kremastoj teksturi i blago pikantnoj noti koju pruža dmBio veganski NO CHICKEN curry. Savršeno se slaže s rižom ili naan kruhom za potpun i uravnotežen obrok bez kompromisa.
dm broj proizvoda: 3127087
EAN: 4070765057560
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez konzervansa, bez dodanih aroma, bez bojila, eko, bez glutena, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: DE-ÖKO-003
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Sadržaj staklenke promiješati pa bez poklopca zagrijavati 3 min. na 600 W u mikrovalnoj ili kratko zagrijati u loncu.
Sastojci
Sastojci
voda, 15 % slanutak*, 13 % koncentrat rajčice*, 10 % kokosovo mlijeko* (ekstrakt kokosovog oraha*, voda), 6 % pripravak na bazi bjelančevina od graška i boba* (bjelančevine graška*, bjelančevine boba*, sol), 5 % mrkva*, 5 % ZRNO SOJE*, 3,8 % zelene mahune*, 2% crvena leća*, koncentrirani sok od mrkve*, morska sol, sok od đumbira*, češnjak*, curry* (korijander*, kurkuma*, piskavica*, komorač*, morska sol, đumbir*, luk*, papar*, kumin*, češnjak*), luk u prahu*, zgušnjivač: guar guma*, kukuruzni škrob*, garam masala*, (korijander*, kumin*, đumbir*, papar*, cimet*, češnjak*, kardamom*, klinčić*), mljevena paprika*, korijander*, kumin*, piskavica*, kurkuma*, kardamom*, sok limuna*, čili*
*iz ekološkog uzgoja
Obratite pozornost na napomene o alergenima.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Alergeni
Alergeni
Sadrži: Iverak i prerađevine od iverka
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 421 kJ / 101 kcal |
| Masti ukupno | 3,5 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 8,6 g |
| od toga šećer | 2,8 g |
| Dijetetska vlakna | 4,5 g |
| Bjelančevine | 6,4 g |
| Sol | 1,2 g |
Aditivi
Aditivi
Sadrži: Zgušnjivač
Sadrži: Guar guma
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom zaštićeno od topline. Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku i potrošiti u roku 2 dana.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
slanutak i crvena leća iz ne-EU
pripravak od bjelančevina graška i boba, mrkva, zrno soje i zelene mahune iz EU
Uzgojeno u EU-u/izvan EU-a.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Curry umak od rajčice, s veganskom kobasicom, 350 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,35 kg (9,29 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,35 kg (9,29 € za 1 kg)Cijena na 22.07.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Namaz od curryja, papaje i manga, 180 g; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,18 kg (10,28 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,18 kg (10,28 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Vegetarijanska pašteta na bazi bijelog graha, 110 g; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,11 kg (22,27 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,11 kg (22,27 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Veganska zamjena za parmezan, 80 g; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,08 kg (30,63 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,08 kg (30,63 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Vegansko varivo od graha s tofuom natur - Chili con Tofu, 350 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,35 kg (7,86 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,35 kg (7,86 € za 1 kg)Cijena na 03.04.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Veganske pikantne kobasice od sejtana Chorizo; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,13 kg (19,23 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,13 kg (19,23 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Vegansko varivo od graha s tofuom natur - Chili con Tofu, 350 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,35 kg (7,86 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,35 kg (7,86 € za 1 kg)Cijena na 03.04.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Obrok na indijski način sa špinatom i Paneer mekim sirom - Palek Paneer, 350 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,35 kg (7,86 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,35 kg (7,86 € za 1 kg)Cijena na 03.04.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Varivo od graha Chili sin Carne, 400 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (4,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,4 kg (4,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Veganska snack lovačka kobasica, 70 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,07 kg (27,86 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,07 kg (27,86 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Curry umak od rajčice, s veganskom kobasicom, 350 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,35 kg (9,29 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,35 kg (9,29 € za 1 kg)Cijena na 22.07.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Basmati riža za brzu pripremu, 250 g; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (8,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,25 kg (8,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Zobeni kruščići sa sjemenkama, 350 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,35 kg (7,86 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,35 kg (7,86 € za 1 kg)Cijena na 04.05.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Varivo od slanutka s kokosovim mlijekom, 400 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (4,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,4 kg (4,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Tjestenina rigatoni od heljde, bez glutena, 300 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (6,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,3 kg (6,50 € za 1 kg)Cijena na 30.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od dmBio



