KLORANEŠampon za kosu – kopriva, 400 ml
17,95 €
0,4 l (44,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- uklanja i smanjuje višak sebuma
- produžava vrijeme između pranja kose
- dostupno u trgovinama s OTC kutkom
Klorane šampon s koprivom može pomoći u kontroli masne kose i vlasišta. Ovaj šampon uklanja višak sebuma i može produžiti vrijeme između pranja, ostavljajući kosu i vlasište čistim i pročišćenim. Klorane šampon s koprivom pruža osvježavajućuju njegu.
dm broj proizvoda: 2438661
EAN: 3282770141931
Sastojci
Sastojci
WATER (AQUA)*. DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE. DECYL GLUCOSIDE*. LAURYL BETAINE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. LAURETH-3. GLYCERYL LAURATE*. URTICA DIOICA (NETTLE) ROOT EXTRACT (URTICA DIOICA ROOT EXTRACT)*. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID*. FRAGRANCE (PARFUM). GREEN 3 (CI 42053). MALEIC ACID. POLYQUATERNIUM-22. POLYSORBATE 20. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE. YELLOW 6 (CI 15985).
* sastojci prirodnog podrijetla
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Laboratoires Klorane
Place Abel-Gance 92100 Boulogne, Paris, Francuska
contact.klorane@pierre-fabre.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Šampon za rast kose i revitalizaciju vlasišta-Kopriva i paprena metvica, 250 ml; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 0,25 l (25,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,30 €0,25 l (25,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Šampon protiv prekomjernog ispadanja kose – Kopriva & Pantenol, 950 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,95 l (4,95 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €0,95 l (4,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUBRiNA RECEPT; Naziv proizvoda: Recept Clean & Fresh šampon za masnu kosu, 400 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,4 l (13,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER FRUCTIS; Naziv proizvoda: Šampon za masno vlasište i suhe vrhove - Coconut Water, 400 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,4 l (10,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,4 l (10,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




