NIVEADvofazna micelarna voda – Brightening, 400 ml
5,15 €
0,4 l (12,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dvofazna micelarna voda za čišćenje lica
- uklanja vodootpornu šminku i nečistoće
- s 5 % seruma i kompleksom aminokiselina
- sadrži vitamin C i E
- za obnovljenu i blistavu kožu
NIVEA Brightening nova je generacija dvofaznih micelarnih voda koja donosi inovativni koncept čišćenja. Sadrži 5 % seruma i kompleks aminokiselina te vitamin C i E. Uklanja vodootpornu šminku, nečistoće i prljavštinu u svega nekoliko nježnih poteza. Aminokiseline omogućuju bolji učinak čišćenja lica te dodatnu njegu jer podržavaju obnavljanje kože, a serum kožu čini obnovljenom i blistavom. NIVEA Brightening dvofazna micelarna voda temeljito će ukloniti nečistoće s vaše kože.
dm broj proizvoda: 2480897
EAN: 9005800391472
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- odstranjivač šminke
- Područje primjene:
- lice
- Tip kože:
- umorna koža
- Svojstva proizvoda:
- bez mirisa
Sastojci
Sastojci
AQUA, ISODODECANE, GLYCERIN, C15-19 ALKANE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, ARGININE HCL, CITRUS SINENSIS FRUIT EXTRACT, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ISOPROPYL PALMITATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, TOCOPHEROL, ZEA MAYS OIL, SODIUM CHLORIDE, TRISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, PHENOXYETHANOL, BENZETHONIUM CHLORIDE, DECYL ALCOHOL, CI 40800
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na blazinicu. Umasirajte micelarnu preko lica, skinite nečistoće i šminku. Držite oči zatvorene. Nakon što ste temeljito očistili lice nanesite kremu ili fluid.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,50 €0,4 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Supersoft maksi blazinice, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (1,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Bio blazinice, 120 kom.; Cijena: 1,84 €; Osnovna cijena: 120 kom. (1,53 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,84 €120 kom. (1,53 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,84 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Maksi blazinice s ekstraktom svile, 60 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €60 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lash Sensational Sky High Black maskara – Cosmic Black, 7,2 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA