NIVEAMicelarna voda za normalnu kožu, 400 ml
4,85 €
0,4 l (12,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dubinski čisti i uklanja sve nečistoće s kože
- smiruje iritacije
- hidratizira kožu
- s aloe verom, hijaluronskom kiselinom i kompleksom aminokiselina
NIVEA Refreshing, osvježavajuća micelarna voda za normalnu kožu s aloe verom, hijaluronskom kiselinom i kompleksom aminokiselina uklanja sve tragove šminke, nečistoće i sredstva za zaštitu od sunca SPF u nekoliko poteza! Obogaćena je pročišćujućim micelama i nježnim amino kiselinama, bez parfema. Podnošljivost za kožu i oči dermatološki je i oftalmološki dokazana. UPOTREBA: Natopljenim jastučićem od vate nježno prijeđite preko lica i zatvorenih kapaka. Nije potrebno ispirati.
dm broj proizvoda: 2412243
EAN: 9005800393841
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez mirisa
Sastojci
Sastojci
AQUA, POLOXAMER 184, GLYCERIN, ARGININE HCL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SODIUM HYALURONATE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PROPYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, CITRIC ACID, TRISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, CETRIMONIUM CHLORIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Natopljenim jastučićem od vate nježno prijeđite preko lica i zatvorenih kapaka. Nije potrebno ispirati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,50 €0,4 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za mješovitu i osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,85 €; Osnovna cijena: 0,4 l (14,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,85 €0,4 l (14,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Supersoft maksi blazinice, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (1,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Bio blazinice, 120 kom.; Cijena: 1,84 €; Osnovna cijena: 120 kom. (1,53 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,84 €120 kom. (1,53 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,84 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Maksi blazinice s ekstraktom svile, 60 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €60 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 705 Cappuccino, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Advanced White pasta za zube Charcoal, 2 x 75 ml, 150 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,15 l (35,67 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,35 €0,15 l (35,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,35 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Zig Zag četkica za zube – medium, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €1 kom. (1,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA