NIVEANoćna krema za suhu kožu, 50 ml
7,15 €
0,05 l (143,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- regenerira kožu tijekom noći
- za suhu kožu
- 48h hidratacije
- arganovo ulje i hijaluronska kiselina
NIVEA njegujuća noćna krema sadrži prirodno arganovo ulje, poznato po svojim hranjivim svojstvima te čini kožu mekom, glatkom i posebno podatnom, te hijaluronsku kiselinu, poznatu po zadržavanju vlage u koži kako bi koža izgledala zdravo, popunjeno i dubinski hidratizirano. Nanesite NIVEA njegujuću noćnu kremu navečer na očišćeno lice i nježno je umasirajte kružnim pokretima izbjegavajući izravan dodir s očima.
dm broj proizvoda: 1860213
EAN: 9005800396965
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- suha koža
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice
Sastojci
Sastojci
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Methylpropanediol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Isononanoate, Cocoglycerides, Hydroxypropyl Starch Phosphate,
Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Pantolactone, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
naneti kremu na cisto lice
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna noćna krema za suhu i osjetljivu kožu – 5 % urea, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Noćna krema za lice Q10 Anti-Wrinkle Extra Nourish, 50 ml; Cijena: 12,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (251,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,55 €0,05 l (251,00 € za 1 l)Cijena na 30.05.2026.: 12,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu s bademovim uljem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Noćna krema za lice Cellular Epigenetic, 50 ml; Cijena: 20,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (419,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu20,95 €0,05 l (419,00 € za 1 l)Cijena na 28.07.2026.: 20,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema s prirodnim bademovim uljem, SPF 30, 50 ml; Cijena: 6,40 €; Osnovna cijena: 0,05 l (128,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,40 €0,05 l (128,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Osvježavajuća dnevna krema s vitaminom E, SPF 30, 50 ml; Cijena: 6,40 €; Osnovna cijena: 0,05 l (128,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,40 €0,05 l (128,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: freshness & protection higijenski ulošci s krilcima – ultra, 40 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,12 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine4,95 €40 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Q10 plus C dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 11,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (234,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,70 €0,05 l (234,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač Smooth Miami, 6 kom.; Cijena: 10,90 €; Osnovna cijena: 6 kom. (1,82 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,90 €6 kom. (1,82 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



