NIVEANoćna krema za lice protiv bora 55+, 50 ml
6,65 €
0,05 l (133,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- izglađuje sitne nedostatke i smanjuje vidljivost bora
- potiče samostalno obnavljanje kože za vrijeme spavanja
- inovativna formula na bazi ulja avokada, kalcija i pantenola
- namijenjeno za žene 55+ godina
- uspješno obnavlja zrelu kožu žena
NIVEA Anti-wrinkle 55+ revitalizirajuića noćna krema protiv bora obnavlja zrelu kožu žena i uspješno se bori protiv starenja kože. Zahvaljujući jedinstvenoj kombinaciji dragocjenog ulja avokada, pantenola i kalcija ova noćna krema vidljivo smanjuje bore i ispravlja sitne nedostatke na koži. Formula obogaćena pantenolom donosi intenzivnu hidrataciju i vašoj koži pruža prijeko potrebnu vitalnost. NIVEA Anti-wrinkle 55+ revitalizirajuća noćna krema protiv bora potiče vlastiti postupak obnavljanja kože dok vi spavate i tako vašoj koži donosi zdraviji i zategnutiji izgled svakog dana. Noćna krema je namijenjena ženama starijim od 55+ godina koje žele zdraviju, ljepšu i zategnutiju kožu.
dm broj proizvoda: 1914190
EAN: 9005800396149
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- zrela koža
- Svojstva proizvoda:
- protiv starenja
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, BUTYROSPERMUMPARKII BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, COCOGLYCERIDES, HYDROGENATED COCO- GLYCERIDES, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, OCTYLDODECANOL, GLYCERYL STEARATE, CALCIUM PANTOTHENATE, PERSEA GRATISSIMA OIL, PANTHENOL, PANTOLACTONE, SQUALANE, CREATINE, 1-METHYLHYDANTOIN-2-IMIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Noćna krema za lice Q10 Anti-Wrinkle Extra Nourish, 50 ml; Cijena: 12,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (251,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,55 €0,05 l (251,00 € za 1 l)Cijena na 30.05.2026.: 12,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Age Specialist noćna krema za lice 55+, 50 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (167,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,05 l (167,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Age Specialist noćna krema za lice 65+, 50 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (167,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,05 l (167,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema s prirodnim bademovim uljem, SPF 30, 50 ml; Cijena: 6,40 €; Osnovna cijena: 0,05 l (128,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,40 €0,05 l (128,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema za područje oko očiju protiv bora Q10 Power, 15 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (796,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €0,015 l (796,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Električni aparatić s tekućinom protiv komaraca – duopack, 2 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 11,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,58 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,15 €2 kom. (5,58 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



