SchnitzerKruh bio Baguettini Rustic, 200 gDijetetska namirnica
3,75 €
0,2 kg (18,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- baguettini
- bogat dijetalnim vlaknima
- bez glutena
- sastojci iz kontroliranog ekološkog uzgoja – certificirano prema Uredbi EU-a o ekološkoj proizvodnji
Schnitzer baguettini Rustic bez glutena odličan su izbor za obrok ili užinu. Pripremite ukusan rustikalni sendvič bez glutena s kruhom koji je bogat dijetalnim vlaknima. Prepecite baguettini 10-ak minuta na 200 °C i uživajte u mirisu i okusu svježe pečenog kruha bez glutena iz vaše pećnice! Po želji prepolovite baguettini i tostirajte 2 minute. Vaš najbolji izbor: Schnitzer baguettini Rustic bez glutena, bez laktoze i palminog ulja, kruh orašastog okusa, bogat prirodnim dijetalnim vlaknima.
dm broj proizvoda: 1834706
EAN: 4022993047035
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko, bez glutena
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: DE-ÖKO-003
Sastojci
Sastojci
voda, kukuruzni škrob* 24%, prirodno rižino kiselo tijesto* (brašno od riže*, voda), brašno od lana* 4%, jabučna vlakna*, suncokretovo ulje*, pahuljice od riže*, brašno od kukuruza* 2%, psyllium ljuskice*, protein od graška*, morska sol, kvasac*, sredstvo zgušnjavanja: guar guma*, ksantan ,brašno od riže*, začini*
*kontrolirani organski uzgoj
Obratite pozornost na napomene o alergenima.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Alergeni
Alergeni
Može sadržavati tragove: Alfa izometil ionon
Može sadržavati tragove: Iverak i prerađevine od iverka
Može sadržavati tragove: Orada i prerađevine od orade
Može sadržavati tragove: vučika i derivati vučike
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 774 kJ / 184 kcal |
| Masti ukupno | 3,9 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 30 g |
| od toga šećer | 0,6 g |
| Dijetetska vlakna | 7,7 g |
| Bjelančevine | 3,4 g |
| Sol | 0,9 g |
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na hladnom i suhom mjestu. Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku i potrošiti unutar 2 dana.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Schnitzer GmbH & Co. KG
Marlener Str. 9, 77656 Offenburg, Njemačka
info@schnitzer-bio.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Schnitzer; Naziv proizvoda: Kruh bio Baguettini Classic, 200 g; Pravna klasifikacija: Dijetetska namirnica; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (14,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,2 kg (14,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schnitzer; Naziv proizvoda: Kruh bio Panini pecivo zob, 180 g; Pravna klasifikacija: Dijetetska namirnica; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,18 kg (16,39 € za 1 kg); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,18 kg (16,39 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Nije dostupno za isporuku
- Marka: Schär; Naziv proizvoda: Schär Rezani kruh sa sjemenkama Pan Multigrano, 250 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (11,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,25 kg (11,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Schnitzer; Naziv proizvoda: Kruh bio Baguettini Classic, 200 g; Pravna klasifikacija: Dijetetska namirnica; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (14,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,2 kg (14,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Sitne zobene pahuljice bez glutena, 500 g; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,90 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 kg (4,90 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Hrskave grickalice bez glutena, 80 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,08 kg (24,38 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,08 kg (24,38 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Schnitzer



