dmBioSlanutak, 700 g
1,95 €
0,7 kg (2,79 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sušeni slanutak iz ekološkog uzgoja
- prirodan izvor proteina
- podrijetlom iz EU
- svestran u kuhinji za variva, salate i namaze
- blago orašastog okusa
dmBio slanutak donosi orašasti okus i svestranost izravno na tanjur. Ovaj sušeni slanutak iz ekološkog uzgoja izvrstan je izvor proteina i idealan je za raznoliku prehranu. Njegova blago orašasta aroma savršeno se uklapa u razna jela poput kremastog humusa, bogatih variva, svježih salata ili hrskavih falafela. Priprema dmBio slanutka je jednostavna, a nakon kuhanja postaje mekan i spreman za daljnju upotrebu. Unesite dašak mediteranske kuhinje u svoje obroke s ovim hranjivim dodatkom.
dm broj proizvoda: 1686838
EAN: 4070765071559
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko, bez glutena, bez laktoze, bez bojila, bez konzervansa, bez dodanih aroma
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: DE-ÖKO-012
Sastojci
Sastojci
Točan naziv proizvoda:
Slanutak
62,9 % slanutak*, voda, morska sol.
*iz ekološkog uzgoja. Zutaten: 62,9 % Kichererbsen*, Wasser, Meersalz. *aus biologischer Landwirdschaft
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g* |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 588 kJ / 140 kcal |
| Masti ukupno | 2,5 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 1 g |
| Ugljikohidrati | 18 g |
| od toga šećer | < 0,5 g |
| Dijetetska vlakna | 7,2 g |
| Bjelančevine | 7,9 g |
| Sol | 0,37 g |
* pripremljenog proizvoda
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom mjestu zaštićeno od topline i svjetlosti. Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku i potrošiti u roku od 2 dana.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Nizozemska. Slanutak iz EU. Uzgojeno u EU-u.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Slanutak u limunovom soku s maslinovim uljem, 230 g; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,23 kg (12,61 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,23 kg (12,61 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čips od slanutka s morskom soli, 75 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (25,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,075 kg (25,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Varivo od slanutka s kokosovim mlijekom, 400 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (4,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,4 kg (4,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Kuskus od slanutka i crvene leće, 250 g; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (8,80 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,25 kg (8,80 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Mješavina za pripremu harissa falafela, 175 g; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,175 kg (8,29 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,175 kg (8,29 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Smeđi lan, 500 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (3,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od dmBio



