Neka šminka bude što postojanija: Navečer izgledajte svježe kao i ujutro!
Pokazat ćemo Vam kako Vas šminka neće ostaviti na cjedilu ni kada imate dug dan!

dm-drogerie markt
Vrijeme čitanja 3 min.
•
29.07.2024.

Ni u užurbanoj svakodnevici ni u večernjem treningu se ne želite odreći šminke? Ako obratite pažnju na nekoliko sitnica, uspješnom i dugotrajnom make-upu ništa ne stoji na putu.
Kako se našminkati kada Vas čeka užurbana svakodnevica?
Posao, kupovina, pa još i sportske aktivnosti – često šminka ne može izdržati sve to. No, ne želite se odreći šminke kao faktora ugode unatoč stresnoj svakodnevici i intenzivnom ritmu? Uz pomoć nekoliko savjeta i trikova možete produljiti postojanost svoje šminke bez puno truda.
Idealno za naporne dane prepune poslovnih sastanaka i društvenih i sportskih aktivnosti!
Ovako ćete uspjeti osigurati dugotrajan i postojan make-up:
1. korak: njega prije šminke
Pravilna njega kože na prvom je mjestu jer samo njegovana koža je savršena baza za šminku koja će izdržati cijeli dan. Zato prije nego krenete nanositi šminku, stavite hidratantnu njegujuću kremu. Ona ne bi smjela biti jako masna te se prije nanošenja šminke mora do kraja upiti. Ovo je važno kako se kasnije u užurbanom ritmu dana ništa ne bi razmazalo.
- Marka: Beauty of Joseon; Naziv proizvoda: Relief Sun Aqua Fresh dnevna krema za lice, 50 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (339,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,05 l (339,00 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: LA ROCHE-POSAY; Naziv proizvoda: Effaclar Duo(+) obnavljajuća krema, 40 ml; Cijena: 20,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (523,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu20,95 €0,04 l (523,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 20,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Beauty of Joseon; Naziv proizvoda: Matirajući stick s ekstraktom pelina i kamelijom, SPF 50+, 18 g; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,018 kg (941,67 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,018 kg (941,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 18,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (365,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,25 €0,05 l (365,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKINTEGRA; Naziv proizvoda: Skintegra O/P HYDRA krema za dehidriranu kožu, 50 ml; Cijena: 17,05 €; Osnovna cijena: 0,05 l (341,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,05 €0,05 l (341,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 18,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKINTEGRA; Naziv proizvoda: Solar I uv-zaštitni fluid širokog spektra za osjetljivu kožu, 50 ml; Cijena: 30,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (619,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu30,95 €0,05 l (619,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 30,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER; Naziv proizvoda: Tonirani fluid Wonder Tint, SPF 50+ – medium, 40 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (323,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,04 l (323,75 € za 1 l)Cijena na 17.02.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS REVITALIFT; Naziv proizvoda: Revitalift Filler dnevna krema za lice – SPF 50, 50 ml; Cijena: 18,40 €; Osnovna cijena: 0,05 l (368,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,40 €0,05 l (368,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKINTEGRA; Naziv proizvoda: Cica-cera hranjiva zaštitna krema za lice, 50 ml; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (498,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €0,05 l (498,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 23,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS REVITALIFT; Naziv proizvoda: Dnevna krema Filler Glass Skin Liquid Cream, 50 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (399,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €0,05 l (399,00 € za 1 l)Cijena na 27.01.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ROUND LAB; Naziv proizvoda: Birch Juice hidratantna krema za lice, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 25,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (518,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu25,90 €0,05 l (518,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za lice Ultra Sensitive – urea i pantenol, 50 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (87,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,05 l (87,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: medicube; Naziv proizvoda: PDRN Pink Colagen Capsule krema za lice, 55 g; Cijena: 29,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (543,64 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu29,90 €0,055 kg (543,64 € za 1 kg)Cijena na 09.01.2026.: 29,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dnevna krema s niacinamidom, SPF 30, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ZORINA mast; Naziv proizvoda: Mediterana hidratantna krema za lice, 50 ml; Cijena: 13,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (270,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,50 €0,05 l (270,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Aloe Vera Hydra Care hidratantna krema za lice, 50 ml; Cijena: 10,40 €; Osnovna cijena: 0,05 l (208,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,40 €0,05 l (208,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora Beauty Collagen – peptidi, kolagen iz akacije, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (106,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,05 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
2. korak: primer kao baza
Prije nanošenja tekućeg pudera svoju biste kožu trebali pripremiti primerom. Primer će osigurati da velike pore i sitne bore optički nestanu te će stvoriti ujednačen izgled kože. On je idealna podloga za tekući puder i ostalu šminku.
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lasting Fix sprej za fiksiranje šminke, 100 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,1 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: all about matt! kompaktni puder za fiksiranje, 8 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: fix & last keep it Perfect sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 0,05 l (62,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €0,05 l (62,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Prime And Fine Multitalent sprej za fiksiranje, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hydro hidratantni primer za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €1 kom. (3,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hydro hidratantni primer s hijaluronskom kiselinom, 30 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €1 kom. (4,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Primer serum Plump Right Back, 30 ml; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (17,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,95 €1 kom. (17,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 17,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sprej za lice 3u1 Summer on the go, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: CC Serum Drops primer, 15 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (263,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,015 l (263,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Matirajuća podloga za ujednačavanje tena, 30 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Primer za lice Celebrity Skin Glow Booster – 01N Universal Light, 30 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 29.11.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Mineral primer za lice Blur, 30 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (148,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,03 l (148,33 € za 1 l)Cijena na 12.09.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Balzam za lice i tijelo Balm Of sunshine – 10 Obsession de la Lune, 16 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Cooling&Caffeine primer za područje ispod očiju, 12 ml; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €1 kom. (3,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
3. korak: nanošenje tekućeg pudera
Kod tekućeg pudera je važno da osim pravog tona kože pronađete i odgovarajuću teksturu za sebe. Za make-up koji treba izdržati cijeli dan najprikladniji su lagani i vodootporni proizvodi. Pritom su optimalne varijante proizvoda bez ulja.
BB kreme su savršene ako želite imati i šminku i njegu u istom proizvodu, jer koži pružaju dodatnu dozu njege i osiguravaju ujednačen ten.
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Affinitone tekući puder – 03 Light Sand Beige, 30 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Affinitone tekući puder – 14 Creamy Beige, 30 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Nije dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Affinitone tekući puder – 16 Vanilla Rose, 30 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Affinitone tekući puder – 17 Rose Beige, 30 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Affinitone tekući puder – 24 Golden Beige, 30 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Affinitone tekući puder – 42 Dark Beige, 30 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match nude tonirani serum – 2 – 3 Light, 30 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €1 kom. (19,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Infaillible 32 h Fresh Wear tekući puder – 130 Cool, SPF 25, 30 ml; Cijena: 16,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (16,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,90 €1 kom. (16,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 16,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Infaillible 32 h Fresh Wear tekući puder – 125 Warm, SPF 25, 30 ml; Cijena: 16,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (16,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,90 €1 kom. (16,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 16,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match tekući puder – 2.N Vanilla, 30 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match nude tonirani serum – 1 – 2 Rosy Light, 30 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €1 kom. (19,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Lumi Matte tekući puder – 118, 30 ml; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay 24 H tonirani serum – 03, 30 ml; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BOURJOIS PARIS; Naziv proizvoda: Tekući puder Healthy Mix Anti-Fatigue – 54N Beige, 30 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match tekući puder – 3.N Neutral Undertone, 30 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Infaillible 32 h Fresh Wear tekući puder – 140 Cool, SPF 25, 30 ml; Cijena: 16,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (16,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,90 €1 kom. (16,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 16,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match tekući puder – 1.5.N Linen, 30 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Perfector 4-in-1 Glow tekući puder – 01 Light, 20 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €1 kom. (15,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Facefinity puder u prahu Pro Blur – 001 Translucent, 10,5 g; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 24.09.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Soft Blur Matte puder za setiranje – 001 Translucent, 8 g; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,80 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €1 kom. (5,80 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Fit me tekući puder – 110 Porcelain, 30 ml; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match nude tonirani serum – 4 – 5 Medium, 30 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €1 kom. (19,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match tekući puder – 3.D/3.W Golden Beige, 30 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: true match tekući puder – 2.R/2.C Cool Rose, 30 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Perfector 4-in-1 Glow tekući puder – 1.5 Light Medium, 20 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €1 kom. (15,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BOURJOIS PARIS; Naziv proizvoda: Tekući puder Healthy Mix Anti-Fatigue – 52.2W Golden Beige, 30 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BOURJOIS PARIS; Naziv proizvoda: Tekući puder Healthy Mix Anti-Fatigue – 51W Light Vanilla, 30 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: PUPA; Naziv proizvoda: Wonder Me Nude tekući puder – 020 Almond, 30 ml; Cijena: 25,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (25,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu25,90 €1 kom. (25,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BOURJOIS PARIS; Naziv proizvoda: Tekući puder Healthy Mix Anti-Fatigue – 52W Vanilla, 30 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 18,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Facefinity 3u1 tekući puder – N75 Golden, SPF 20, 30 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €1 kom. (19,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 18,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
4. korak: šminkanje očiju
Za dugotrajan izgled lijepih trepavica važno je da trepavice i kapci ne sadrže ostatke masnoća. Tako će se maskara, sjenila i ostalo bolje držati.
Oči ćete za tren naglasiti maskarom i tušem za oči – oboje u vodootpornoj verziji. Za sjenila su primeri za sjenila idealna baza.
- Marka: ACTIVE LUXE COSMETICS; Naziv proizvoda: Lash serum za trepavice, 1,5 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (34,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,90 €1 kom. (34,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Maskara Telescopic Extensionist, 9,9 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 13.01.2026.: 13,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Gel za obrve Super Lock – 000 Clear, 7 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SVENJA WALBERG; Naziv proizvoda: Lash Coca!ne serum za rast trepavica, 3,5 ml; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Telescopic maskara – Magnetic Black, 8 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Maskara Lash Sensational Sky Tubes, 7,2 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 30.05.2026.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Paradise Big Deal maskara – Black, 9,9 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: syoss; Naziv proizvoda: Brow Permanent Tint trajna boja za obrve – tamnosmeđa, 1 kom.; Cijena: 10,15 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,15 €1 kom. (10,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lash Sensational Full Fan Effect maskara – 01 Very Black, 9,5 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: I Love Extreme crazy volume maskara – Ultra Black, 12 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: the Colossal 100 % Black maskara – 02 Extra Black, 11 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: ACTIVE LUXE COSMETICS; Naziv proizvoda: Brow serum za rast obrva, 2 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (34,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu34,90 €1 kom. (34,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lash Sensational Body maskara – Black, 9,6 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 04.12.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Lash Paradise maskara Intense Volume – 01 Black, 6,4 ml; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Infaillible Faux Brow olovka za obrve – 390 Dark Brunette, 5 g; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: syoss; Naziv proizvoda: Brow Permanent Tint trajna boja za obrve – svijetlosmeđa, 1 kom.; Cijena: 10,15 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,15 €1 kom. (10,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: 2000 Calorie Dramatic Volume maskara – 01 Dramatic Volume Black, 9 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: AURA; Naziv proizvoda: Power Lashes ljepilo za umjetne trepavice – prozirno, 7 g; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Overnight Coffein serum za trepavice, 8 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €1 kom. (4,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Lash Princess false lash effect maskara – Black, 12 ml; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Lashes to Impress pojedinačne umjetne trepavice – 07 Bundled Single Lashes, 20 kom.; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: SOS Lash Booster serum za trepavice, 10 ml; Cijena: 6,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,10 €1 kom. (6,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Build-A-Brow olovka za obrve – 259 Ash Brown, 1 kom.; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: the Falsies Lash Lift maskara – Ultra Black, 9,6 ml; Cijena: 11,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,35 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,35 €1 kom. (11,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Mega Volume Collagene 24 h – Extra Black, 9 ml; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,50 €1 kom. (12,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Slim'Matic Ultra Precise vodootporna olovka za obrve – 040 Cool Brown, 0,1 g; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: I Love Extreme volume maskara – ultra black, 12 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
5. korak: fiksiranje šminke
Kako se šminka preko dana ne bi razlijevala i kako bi što dulje držala, trebali biste je učvrstiti sprejem za fiksiranje ili transparentnim puderom.
Naš savjet: Povremeno svoj make-up osvježite daškom pudera, a ponekad će dobro doći i sprej za osvježavanje.
- Marka: REVOLUTION; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje šminke Hydrate & Fix, 100 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (99,50 € za 1 l); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status crveno Nema informacija9,95 €0,1 l (99,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Nije dostupno za isporukuNema informacija
Kraj popisa
6. korak: ne zaboravite skinuti šminku
Iako je šminka preživjela užurbanu svakodnevicu – navečer se naša koža veseli trenutku kada se oslobodimo svega toga i odstranimo šminku s lica. Tako će koža tijekom noći moći disati i biti spremna za idući dugi dan koji je pred Vama!
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,50 €0,4 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu maxi format, 700 ml; Cijena: 8,05 €; Osnovna cijena: 0,7 l (11,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,05 €0,7 l (11,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za pranje osjetljive kože – ekstra velike, 50 kom.; Cijena: 2,51 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,51 €50 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Dvofazni odstranjivač šminke s očiju i usana, 125 ml; Cijena: 6,85 €; Osnovna cijena: 0,125 l (54,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,85 €0,125 l (54,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mixa; Naziv proizvoda: Optimal Tolerance micelarna voda za lice za osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,4 l (15,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,4 l (15,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Odstranjivač šminke 99.99 % Magic, 200 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (64,75 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,2 l (64,75 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Balzam za skidanje šminke The Face Unglue, 1 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (199,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €0,05 l (199,00 € za 1 l)Cijena na 14.04.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje lica 99.99 % La Mousse, 120 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,12 l (166,25 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €0,12 l (166,25 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Dvofazni odstranjivač šminke, 100 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (22,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,1 l (22,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Hydro odstranjivač šminke – bez ulja, 110 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,11 l (20,45 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,11 l (20,45 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ulje za odstranjivanje šminke, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Odstranjivač šminke Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,1 l (25,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ulje za čišćenje lica, s arganovim uljem, 100 ml; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,1 l (28,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €0,1 l (28,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Nije dostupno za isporuku
Kraj popisa
Kraj popisa









