ADAKTAR®Pjena za čišćenje lica 99.99 % La Mousse, 120 ml
19,95 €
0,12 l (166,25 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 19,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pjena za čišćenje lica
- s ugrađenom mekom silikonskom četkicom za masažu i eksfolijaciju
- nježno uklanja nečistoće, višak sebuma i tragove šminke
- formula s hijaluronskom kiselinom, aloe verom i biljnim ekstraktima
- pogodno za sve tipove kože i svakodnevnu upotrebu
Adaktar pjena za čišćenje lica 99.99 % La Mousse nježno uklanja nečistoće, višak sebuma i tragove šminke s lica. Njezina bogata pjena ne ostavlja osjećaj zatezanja. Formula je obogaćena hijaluronskom kiselinom, aloe verom i biljnim ekstraktima koji doprinose hidrataciji i očuvanju elastičnosti kože. Posebnost Adaktar 99.99 % La Mousse pjene za čišćenje je ugrađena mekana silikonska četkica koja omogućuje blagu eksfolijaciju i masažu. Koža ostaje čista, hidratizirana i spremna za daljnju njegu, a proizvod je idealan za svakodnevnu upotrebu.
dm broj proizvoda: 3136214
EAN: 8606112056953
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez mirisa
Sastojci
Sastojci
Sastav/Ingredients Water, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroamphoacetate, Carboxylate, Citrate Acid, Centella Asiatica Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Za upotrebu pritisnite pumpicu i nanesite manju količinu proizvoda na različite dijelove lica. Nježno umasirajte kružnim pokretima pomoću silikonske četkice, a zatim temeljito isperite vodom. Nakon svake upotrebe, četkicu isperite kako bi ostala čista i spremna za sljedeću upotrebu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Adaktar International D.o.o.
Horvatova ulica 80A, 10000, Zagreb, Hrvatska
adaktarhr@gmail.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Odstranjivač šminke 99.99 % Magic, 200 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (64,75 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,2 l (64,75 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje lica 3u1 Hydro, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ADRIA; Naziv proizvoda: Hidratantni gel za čišćenje lica, 150 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 0,15 l (106,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine15,90 €0,15 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ZORINA mast; Naziv proizvoda: Amono gel za čišćenje lica koncentrat, 120 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,12 l (107,92 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,12 l (107,92 € za 1 l)Cijena na 21.11.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Odstranjivač šminke 99.99 % Magic, 200 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (64,75 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,2 l (64,75 € za 1 l)Cijena na 16.07.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A02, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A05, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Legend – A03, 5 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od ADAKTAR®