BiobazaKrema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml
17,45 €
0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sadrži aktivne sastojke: peptiDI & dual HA (hijaluronska kiselina)
- poboljšava mekoću i glatkoću kože
- intenzivno hidratizira
- hrani i obnavlja kožnu barijeru
- pomaže očuvati elastičnost kože
Biobaza Herbaglow Rich krema je bogata, ali uravnotežena krema za lice osmišljena za intenzivnu njegu, dugotrajnu hidrataciju i prirodno blistav izgled kože. Njena formula objedinjuje ulje jojobe, dvostruku hijaluronsku kiselinu, Aquaxyl™, HerbaGlow® kompleks i biljne peptide, pružajući koži cjelovitu njegu. Biobaza Herbaglow Rich krema za lice pomaže njegovati i podržati prirodnu zaštitnu barijeru kože. Redovitom primjenom koža postaje mekša, glađa i intenzivno hidratizirana, uz osjećaj ugode i vidljivo blistaviji izgled.
dm broj proizvoda: 3165037
EAN: 3856020919948
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLEYL ERUCATE, VITIS VINIFERA SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, JOJOBA ESTERS, ROSA MOSCHATA SEED OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PISUM SATIVUM (PEA) PEPTIDE, PROPANEDIOL, SODIUM LEVULINATE, XYLITYLGLUCOSIDE, PARFUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED WAX, ANHYDROXYLITOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM ANISATE, SODIUM HYALURONATE, XYLITOL, CITRIC ACID, POLYGLYCERIN-3, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, LEUCONOSTOC, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na čistu kožu lica i vrata, umasirati do upijanja. Koristiti ujutro i navečer.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Radiant Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – New Skin, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ultra Sensitiv krema za lice, 50 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,05 l (52,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,05 l (52,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza



