BiobazaMlijeko za čišćenje lica HerbaGlow, 150 ml
15,85 €
0,15 l (105,67 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 15,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nježno uklanja nečistoće te podržava hidrataciju kože
- pomaže očuvati prirodnu hidrataciju kože
- pretvara se iz balzama u mliječnu emulziju
- čisti bez isušivanja kože
- ostavlja kožu svježom, mekom i blistavom
Biobaza Balm to Milk Cleanser nježno i učinkovito čisti kožu lica te uklanja nečistoće. Njegova bogata, svilenkasta tekstura balzama u dodiru s vodom pretvara se u nježnu mliječnu emulziju koja se lako ispire. Formula obogaćena uljem slatkog badema i HerbaGlow® kompleksom pomaže očuvati prirodnu zaštitnu barijeru kože. Korištenjem Biobaza Balm to Milk mlijeka za čišćenje lica koža postaje svježa, njegovana i blistava, bez osjećaja zatezanja.
dm broj proizvoda: 3165016
EAN: 3856020919825
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (ALMOND) OIL, SUCROSE STEARATE, SUCROSE LAURATE , PARFUM, ALCOHOL, SODIUM LEVULINATE, PROPANEDIOL, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, SODIUM ANISATE, CITRIC ACID, XYLITOL, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
1. Nanijeti na suhu kožu lica, nježno umasirati za uklanjanje nečistoća. 2. Dodati vodu kako bi se balzam pretvorio u mliječnu emulziju 3. Temeljito isprati 4. Koristiti ujutro i navečer
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: BIODERMA; Naziv proizvoda: Sensibio micelarno ulje za čišćenje lica, 150 ml; Cijena: 19,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (130,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,50 €0,15 l (130,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Mlijeko za čišćenje lica – divlja ruža, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza