BiobazaKrema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml
17,45 €
0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- aktivni sastojci: niacinamid i list duda
- brzo se upija bez masnog traga
- ujednačava ten i balansira T-zonu
- pruža optimalnu hidrataciju
- za mješovitu kožu
Biobaza Herbaglow Balance krema pruža laganu hidratantnu njegu osmišljenu za potrebe mješovite kože. Njezina brzoupijajuća formula s niacinamidom, Aquaxyl™ i HerbaGlow® kompleksom pomaže koži zadržati potrebnu vlagu i uravnotežiti područja sklona mašćenju. Niacinamid pridonosi ujednačenom izgledu tena, dok HerbaGlow® kompleks podržava vitalnost i prirodnu blistavost kože. Umjesto intenzivnog matiranja, ova Biobaza krema za ravnotežu pruža sklad između hidratacije i njege, ostavljajući kožu mekom, glatkom i svježom. Idealna je kao podloga za šminku.
dm broj proizvoda: 3165027
EAN: 3856020919900
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, VITIS VINIFERA SEED OIL, PENTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, NIACINAMIDE, XANTHAN GUM, GLYCERYL STEARATE SE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPANEDIOL, SODIUM LEVULINATE, XYLITYLGLUCOSIDE, PARFUM, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, ANHYDROXYLITOL, SODIUM ANISATE, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, CELLULOSE GUM, XYLITOL, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na čistu kožu lica i vrata kao završni korak jutarnje i večernje rutine
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Radiant Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – New Skin, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Matirajuća krema s niacinamidom – Facial, 100 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (49,50 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,1 l (49,50 € za 1 l)Cijena na 28.07.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dnevna krema s niacinamidom, SPF 30, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza



