BiobazaKrema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml
17,45 €
0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- aktivni sastojci: egzosomi i cvijet crvene djeteline
- za glađu, ujednačeniju i blistaviju kožu
- poboljšava vitalnost i prirodan sjaj kože
- podržava hidrataciju i kožnu barijeru
- za normalnu kožu
Biobaza Herbaglow Hydra krema je uravnotežujuća krema za lice osmišljena za normalnu kožu. Njezina napredna formula s egzosomima, Aquaxyl™, HerbaGlow® i Miniporyl™ kompleksom pruža sveobuhvatnu njegu. Krema može podržati dugotrajnu hidrataciju i prirodnu barijeru kože te doprinijeti njezinoj vitalnosti i prirodnoj blistavosti. Miniporyl™ pomaže zagladiti izgled kože i smanjiti vidljivost pora. Redovitom primjenom Biobaza Herbaglow Hydra kreme koža postaje mekša, glađa i dobiva osjećaj optimalne njege i ravnoteže za blistaviji izgled.
dm broj proizvoda: 3165028
EAN: 3856020919924
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL , GLYCERYL STEARATE CITRATE, GLYCERIN, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL , BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER , PENTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE/STEARATE, SQUALANE, ISOPENTYLDIOL, PROPANEDIOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SODIUM LEVULINATE, XYLITYLGLUCOSIDE, PARFUM, ANHYDROXYLITOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE,ACACIA SENEGAL GUM, SODIUM ANISATE, XANTHAN GUM, XYLITOL, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, TRIFOLIUM PRATENSE FLOWER EXTRACT, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na čistu kožu lica i vrata, umasirati do upijanja. Koristiti ujutro i navečer.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Radiant Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – New Skin, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: IMMORTELLA; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za lice Hydra Light, 50 ml; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (319,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €0,05 l (319,00 € za 1 l)Cijena na 01.11.2025.: 14,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza



