BiobazaSerum za lice Herbaglow – New Skin, 30 ml
19,45 €
0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sadrži retinol
- potiče obnovu kože tijekom noći
- može zagladiti teksturu kože i smanjiti vidljivost bora
- poboljšava sjaj i ujednačenost tena
- podržava ravnotežu i vitalnost kože
Biobaza Herbaglow New skin serum napredni je noćni serum s Granactive Retinoidom, razvijen za obnovu kože te za postizanje glađeg, ujednačenijeg i blistavijeg izgleda tena. Inovativni oblik retinoida djeluje u kombinaciji s Aquaxyl™ i HerbaGlow® kompleksom, pružajući učinkovitu njegu uz istovremeno održavanje optimalne hidratacije. Biobaza Herbaglow New skin serum za lice može doprinijeti poboljšanju teksture kože, ujednačavanju tena i smanjenju vidljivosti nepravilnosti. HerbaGlow® kompleks dodatno podržava vitalnost kože i njezin prirodan sjaj za svjež i obnovljen izgled.
dm broj proizvoda: 3165019
EAN: 3856020919863
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
AQUA, PENTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SQUALANE, DIMETHYL ISOSORBIDE, GLYCERIN, PECTIN, XANTHAN GUM, SODIUM LEVULINATE, XYLITYLGLUCOSIDE, CARRAGEENAN, ANHYDROXYLITOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, PARFUM, SODIUM ANISATE, CITRIC ACID, HYDROXYPINACOLONE RETINOATE, XYLITOL, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na čistu kožu lica i vrata
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Radiant Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza



