ITABOKopča za kosu – roza, 1 kom.
3,95 €
1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.03.2026.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kopča za kosu s mramornim efektom
- elegantna roza nijansa
- čvrsto i stabilno drži kosu
- lagana i ugodna za nošenje
Itabo kopča za kosu u nježnoj rozoj nijansi s mramornim uzorkom moderan je dodatak koji unosi dozu elegancije u svaku frizuru. Njezin profinjen i suvremen izgled lako se uklapa u svakodnevne i poslovne kombinacije. Izrađena od čvrstog materijala, ova Itabo kopča za kosu omogućuje sigurno i udobno učvršćivanje kose bez klizanja, a istovremeno je lagana i ugodna za nošenje.
dm broj proizvoda: 3133079
EAN: 3856019335162
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: TANGLE TEEZER; Naziv proizvoda: Detangling četka za kosu Extra Gentle – zelena, 1 kom.; Cijena: 16,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (16,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,90 €1 kom. (16,90 € za 1 kom.)Cijena na 26.11.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: JULIANA NAILS; Naziv proizvoda: Odstranjivač gel laka Classic; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (49,50 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,1 l (49,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Micro Brow – 06 Brunette, 0,5 g; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS casting CRÈME GLOSS; Naziv proizvoda: Boja za kosu - 780 Caramel Moccaccino, 1 kom.; Cijena: 7,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,30 €1 kom. (7,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,62 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Snack Protein Wafer – kokos-karamela, 37 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,037 kg (52,70 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,037 kg (52,70 € za 1 kg)Cijena na 29.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




