ITABOKopča za kosu – ruže, 1 kom.
4,95 €
1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.03.2026.: 4,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kopča za kosu pravokutnog oblika
- s romantičnim uzorkom ruža
- čvrsta konstrukcija za dugotrajnu upotrebu
- prikladno za sve frizure
Itabo kopča za kosu u pravokutnom obliku s romantičnim uzorkom ruža spaja eleganciju i svježinu. Nježni tonovi ružičaste i zelene boje na bež podlozi daju frizuri profinjen i razigran karakter. Čvrsta konstrukcija osigurava stabilno učvršćivanje kose. Itabo kopča za kosu savršen je dodatak koji unosi poseban šarm u svakodnevne kombinacije i prikladna je za sve frizure.
dm broj proizvoda: 3133101
EAN: 3856019335360
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ESENCIA ADRIA; Naziv proizvoda: Uljni gel za tuširanje – breskva, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GreenLab; Naziv proizvoda: Slatki list, stolno sladilo na bazi eritritola i steviol glikozida, 50 kom.; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,09 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €50 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: Franck; Naziv proizvoda: Bianka Classic instant napitak na bazi žitarica bogat vlaknima, 110 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,11 kg (29,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,11 kg (29,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Četkica za zube High Density Ultra Soft, više vrsta, 3 kom.; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,75 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €3 kom. (1,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Fresh Care, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Kopča za kosu – crno zlatna, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.11.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




