ITABOKopča za kosu - višebojna, 1 kom.
7,95 €
1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kopča za kosu
- lagana, ali čvrsta konstrukcija
- sigurno učvršćivanje bez neugodnog zatezanja
- idealna za ležerne i elegantne frizure
- izrađena od akrila za suptilan sjaj
Itabo kopča za kosu unosi suptilan sjaj i jedinstvenu igru boja u svaku frizuru. Njezin dizajn osigurava čvrsto, ali ugodno prianjanje bez oštećivanja ili neugodnog zatezanja kose. Itabo kopča za kosu nije samo praktičan dodatak, već i elegantan modni detalj. Idealna je za kreiranje ležernih i svečanih frizura te unosi dašak topline i elegancije u svaki stil, čineći je savršenim izborom za svaku prigodu.
dm broj proizvoda: 3070586
EAN: 3856019330426
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb, Hrvatska
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: N ELEMENTS natura; Naziv proizvoda: Eterično ulje – čajevac, 10 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,01 l (595,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće, Upozorenje na opasnost: Štetno po zdravlje ; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,01 l (595,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: LISTERINE; Naziv proizvoda: Teeth & Gum Defence vodica za ispiranje usta – Soft Mint, 500 ml; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (8,30 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €0,5 l (8,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUPER JON; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje stakla iQ Clean + 2 refill tablete – ulje ružmarina, 1 kom.; Cijena: 4,85 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,85 €1 kom. (4,85 € za 1 kom.)Cijena na 12.11.2025.: 4,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Balzam za usne Gluta-Hya – Royal Plum, 10 g; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 0,01 l (1.295,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €0,01 l (1.295,00 € za 1 l)Cijena na 07.08.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa