ITABOKopča za kosu – limun uzorak, 1 kom.
7,95 €
1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.03.2026.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- roza kopča za kosu
- razigrani uzorak limuna
- ukrašena sjajnim cirkonima
- lagana i ugodna za nošenje
Itabo kopča za kosu s uzorkom limuna unosi svježinu i razigrani ljetni duh u svaku frizuru. Roza podloga s motivima limuna dodatno je naglašena sjajnim ukrasnim cirkonima koji joj daju elegantan i upečatljiv izgled. Ova lagana i ugodna Itabo kopča za kosu savršen je modni dodatak za svakodnevne i ljetne frizure. Ne samo da sigurno drži kosu, već i dodaje poseban sjaj i razigranost vašem stilu.
dm broj proizvoda: 3133075
EAN: 3856019335049
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: frutta Viva superfood balzam za usne Kokos i Vitamin E, 4,8 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (330,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,005 kg (330,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Toaletna voda za djecu – Angel; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 28.10.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Lashes To Kill Volume vodootporna maskara – 010 Black, 10 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: encian; Naziv proizvoda: Corn Flakes kukuruzne pahuljice, 500 g; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,30 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,5 kg (4,30 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: soft krema – ulje jojobe i vitamin E, 100 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa




