MivolisBiljni čaj za žene, 12 x 2 g, 24 gDodatak prehrani
0,90 €
0,024 kg (37,50 € za 1 kg)Cijena na 10.08.2026.: 0,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- biljni čaj za žene
- nježan i uravnotežen okus
- s vrkutom, stolisnikom i konopljikom
- iz ekološkog uzgoja
- veganski proizvod
Mivolis biljni čaj za žene uravnotežena je mješavina odabranog ekološkog bilja za posebne trenutke užitka. Vrkuta, stolisnik, kamilica i matičnjak u kombinaciji s osvježavajućom limunskom travom stvaraju fino usklađen doživljaj okusa. Zaokružen začinskom notom konopljike, svaka je šalica trenutak zadovoljstva. Ovaj veganski bio biljni čaj za žene nudi skladno iskustvo i napravljen je od sastojaka iz ekološkog uzgoja.
dm broj proizvoda: 3132400
EAN: 4066447835021
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez dodanih aroma, bez glutena, bez laktoze, bez konzervansa, vegetarijanski proizvod
- Vrsta čaja:
- biljni čaj
Upozorenja
Upozorenja
Ne preporučuje se trudnicama, dojiljama i djeci. preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Čuvati od dohvata male djece.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jednom dnevno za šalicu čaja preliti jednu filter-vrećicu svježe prokuhanom vodom (200 ml) i ostaviti da odstoji najmanje 5-10 minuta. Preporučujemo popiti 1 šalicu čaja dnevno.
Sastojci
Sastojci
Točan naziv proizvoda:
Mivolis biljni čaj za žene, dodatak prehrani sa stolisnikom, vrkutom i konopljikom, 12 filter-vrećica
Limunska trava, matičnjak (6%), kamilica (6%), plod konopljike (Vitex agnus-castus, 5%), đumbir, zelen stolisnika (Achillea millefolium, 5%), kopriva, maslačak, zelen vrkute (Alchemilla vulgaris, 2%), list maline, latice ruže.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 ml* |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3 kJ / 1 kcal |
| Masti ukupno | 0 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | < 0,5 g |
| od toga šećer | < 0,5 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
* pripremljenog proizvoda
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom, hladnom i tamnom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76185 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.de/mivolis
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka.
Konopljika i stolisnik iz EU/ne-EU, vrkuta iz EU.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Biljni čaj – komorač, kamilica i limunska trava, 20 filter vrećica, 36 g; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,036 kg (69,44 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,036 kg (69,44 € za 1 kg)Cijena na 12.09.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Biljni čaj za opuštanje, 20 filter-vrećica, 38 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,038 kg (59,21 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,038 kg (59,21 € za 1 kg)Cijena na 31.07.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Biljni čaj aromatiziran uljem naranče - Halslieb, 20 x 1,8 g, 36 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,036 kg (62,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,036 kg (62,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj - matičnjak i limunska trava, 30 g; Cijena: 1,00 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (33,33 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,00 €0,03 kg (33,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj od koprive s limunskom travom, 20 vrećica, 30 g; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (53,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,03 kg (53,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj lavanda i verbena, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (43,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,04 kg (43,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Ultra ulošci – Cotton Normal, 14 kom.; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 14 kom. (0,10 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €14 kom. (0,10 € za 1 kom.)Cijena na 19.03.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj Marokanska metvica, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (48,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,04 kg (48,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Ultra ulošci Dry Comfort Normal, 16 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €16 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 06.02.2026.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Noćni ulošci Active Shape – ekstra dugi, 10 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine1,20 €10 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Mivolis



