Dontodent PRO+Čistač jezika Pro+, 1 kom.
1,95 €
1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- strugalo za čišćenje jezika
- za svjež dah
- pomaže u uklanjanju naslaga na jeziku
- izrađeno od medicinskog nehrđajućeg čelika
- otporno na hrđu
S Dontodent PRO+ strugalom za jezik od nehrđajućeg čelika mogu se ukloniti štetne bakterije i suzbiti neugodan zadah uzrokovan naslagama na jeziku. Izrađeno od medicinskog nehrđajućeg čelika, ovo strugalo je 100 % otporno na hrđu i izdržljivo. Jednostavno se čisti vodom nakon svake upotrebe. Dontodent PRO+ strugalo za jezik doprinosi temeljitoj oralnoj higijeni i pruža dugotrajan osjećaj svježine daha, što ga čini idealnim dodatkom svakodnevnoj rutini.
dm broj proizvoda: 3117641
EAN: 4066447922660
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nakon pranja zubi povlačiti čistač po jeziku počevši straga prema naprijed. Ponoviti po potrebi. Vodom isprati usta. Vodom oprati i očistiti čistač pa ga osušiti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karslruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Četkica za čišćenje jezika, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pro+ pasta za zube Probiotik Aktiv, 75 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,075 l (36,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,075 l (36,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pro+ vodica za ispiranje usta Probiotik Aktiv, 400 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (8,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,4 l (8,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: CTC 203 strugač za jezik, 1 kom.; Cijena: 6,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,75 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine6,75 €1 kom. (6,75 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska pasta za zube, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska vodica za ispiranje usta, 125 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,125 l (11,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,125 l (11,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Sensitive Direkt vodica za ispiranje usta, 400 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (8,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,4 l (8,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Četkica za čišćenje jezika, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Konac za zube na držaču, 40 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €40 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,18 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Sensitive konac za zube na držaču, 40 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €40 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Interdentalne četkice ISO 0 – vrlo tanke, 32 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 32 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €32 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijski konac za zube – menta, 100 m; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 100 m (0,01 € za 1 m); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €100 m (0,01 € za 1 m)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužva za piling i masažu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Vodica za ispiranje usta – Sensitive, 500 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,30 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,5 l (2,30 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Dontodent PRO+



