DontodentDječja zubna četkica – meka, više vrsta, 2 kom.
1,25 €
2 kom. (0,63 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 1,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Dostupno u različitim verzijama. Izbor određene verzije nije moguć.
- Limited Edition
- za djecu od 3 do 6 godina
- s vakuumskim držačem za uspravno stajanje
- sa središnjim bijelim područjem za doziranje paste
Mekana četkica za zube Dontodent KIDS razvijena je posebno za temeljito i sigurno čišćenje mliječnih zubi kod djece u dobi od 3 do 6 godina. Pažljivo zaobljena vlakna omogućuju nježno čišćenje. Iznimno mekana gumena glava četkice štiti osjetljivu sluznicu usne šupljine, a precizna vlakna omogućuju čišćenje stražnjih kutnjaka. Dontodent dječja četkica za zube ima i neklizajuću dršku koja osigurava sigurno i stabilno držanje tijekom pranja zubi.
Ovaj artikl dostupan je u nekoliko verzija/boja. Prilikom narudžbe nije moguće unaprijed odabrati određenu verziju/boju.
dm broj proizvoda: 3116375
EAN: 4070765028362
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za djecu
Upozorenja
Upozorenja
Djecu treba nadzirati prilikom pranja zubi! Četkicu koristiti samo za pranje zubi, ne dopustiti djetetu da grize glavu ili niti četkice. Proizvod nije igračka! Prema preporuci stomatologa četkicu za zube potrebno je zamijeniti najmanje svaka 2-3 mjeseca. Zube treba prati najmanje dva puta dnevno.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Austrija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Junior dječja četkica za zube – mekana, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,88 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €2 kom. (0,88 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube - mekana, 2 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,63 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €2 kom. (0,63 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube s igračkom – mekana, 3 - 6 god., više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Četkica za zube – soft, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,38 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €2 kom. (1,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Sensitiv četkica za zube – super mekana, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €2 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Sensitive Complete Care četkica za zube – soft, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,38 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €2 kom. (1,38 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: elmex; Naziv proizvoda: Četkica za zube za djecu, 3 - 6 god., više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Četkica za zube Soft Protection – posebno mekana, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,90 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €1 kom. (0,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Četkica za zube s interdentalnim vlaknima – srednja tvrdoća, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Četkica za čišćenje jezika, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube - mekana, 2 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,63 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €2 kom. (0,63 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Čarobni ručnik, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,75 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1 kom. (2,75 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Dječji gel za zube, 50 ml; Cijena: 1,71 €; Osnovna cijena: 0,05 l (34,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,71 €0,05 l (34,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,71 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Junior dječja četkica za zube – mekana, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,88 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €2 kom. (0,88 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: sensitive vlažne maramice, 80 kom.; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 80 kom. (1,94 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €80 kom. (1,94 € za 100 kom.)Cijena na 16.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: 4u1 dječji gel za tuširanje – Kick It!, 300 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,3 l (4,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Kids dječji pješčani sat, 1 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,31 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Gel za pranje od glave do pete sensitive - kamilica i pantenol, 500 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,5 l (4,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Dontodent



