DontodentDječji gel za zube KIDS, 100 ml
0,95 €
0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za zube za djecu
- za dob od 0 do 6 godina
- s voćnim okusom maline
- sadrži fluorid za zaštitu od karijesa
- nježna formula za mliječne zube
Dontodent zubna pasta razvijena je u obliku gela posebno za djecu od rođenja do 6. godine. Temeljito i iznimno nježno čisti mliječne zube. Sadrži fluorid u količini prilagođenoj dobi za učinkovitu zaštitu od karijesa. Voćni okus maline osigurava zabavu pri pranju zubi. Redovita upotreba Dontodent Kids zubne paste pridonosi održavanju oralne higijene od najranije dobi.
dm broj proizvoda: 1678624
EAN: 4070765006704
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za djecu, s fluoridom
Upozorenja
Upozorenja
Kod uzimanja fluorida iz drugih izvora, savjetovati se sa stomatologom ili liječnikom.
Sastojci
Sastojci
SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, CELLULOSE GUM, AROMA, SODIUM FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, CI 77491, CI 77499. *SADRŽI NATRIUMFLUORID (1.000 PPM F⁻)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Djeca ispod 2 g: od prvog zubića 2x dnevno upotrijebiti pastu u količini zrna riže.
Djeca iznad 2. g: 2x dnevno prati zube s pastom količine zrna graška.
Djeca do 6 g: koristiti isključivo pastu u količini zrna graška.
Kako bi se izbjeglo prekomjerno gutanje paste, zube prati samo uz nadzor odrasle osobe.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube - mekana, 2 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,63 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €2 kom. (0,63 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja zubna četkica – meka, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,63 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €2 kom. (0,63 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska pasta za zube, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Vodica za ispiranje usta s plavim indikatorom plaka junior, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube s igračkom – mekana, 3 - 6 god., više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube s igračkom – mekana, 3 - 6 god., više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Sensitive vlažne maramice, 4 x 80, 320 kom.; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 320 kom. (1,53 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine4,90 €320 kom. (1,53 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Pasta za zube Brillant Weiss, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Junior dječja četkica za zube – mekana, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,88 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €2 kom. (0,88 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska pasta za zube, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje i šampon 2u1 – Surf Osaurus, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Kids dječji pješčani sat, 1 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,31 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s aloe verom i ekstraktom kamilice, 4 x 80 kom., 320 kom.; Cijena: 4,37 €; Osnovna cijena: 320 kom. (1,37 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina4,37 €320 kom. (1,37 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,37 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – malina i magnolija, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Classic četkica za zube – srednje tvrda, 4 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,20 €4 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Dontodent



