DAISEHello mirisna vodica Raspberry & Mint, 1 kom.
7,95 €
0,1 l (79,50 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 7,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za žene
- miris maline i mente
- dugotrajan miris do 24 sata
- dermatološki testirano
DAISE mirisna vodica Hello savršen je mirisni sprej za tijelo i kosu kada želiš svjež, voćni i energičan miris koji se ističe. Mirisna kombinacija maline, crnog ribiza, osvježavajuće mente, tučenog kokosa i vanilije stvara živahan mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. Mirisnu vodicu DAISE Hello možeš nositi samostalno ili kombinirati s drugim DAISE mirisima kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Lagana formula idealna je za svakodnevno osvježenje nakon tuširanja, prije izlaska ili kad god želiš dodati dozu svježine i samopouzdanja. Ovaj body mist s mirisom maline i mente odličan je izbor za sve koji vole vibrantne, voćne i dugotrajne mirise za tijelo i kosu.
dm broj proizvoda: 3110214
EAN: 4895248002383
Sastojci
Sastojci
-
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
-
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
- Marka: Rare Beauty; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za tijelo i kosu Find Comfort, 100 ml; Cijena: 29,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (299,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine29,90 €0,1 l (299,00 € za 1 l)Cijena na 27.03.2026.: 29,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Birthday Bomb sjajilo za usne – 01 Cake My Day, 10 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €1 kom. (1,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE