BALI CURLSUlje za kosu Bonding Oil, 30 ml
12,50 €
0,03 l (416,67 € za 1 l)Cijena na 03.04.2026.: 12,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Nije dostupno u dm trgovinama
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ulje za njegu i sjaj kose
- obogaćeno biljnim ekstraktima
- zaglađuje kosu i daje joj sjaj
- pogodno za sve tipove kose
Otkrijte tajnu prekrasne kose uz Bali Curls Bonding Oil, luksuzni i lagani eliksir koji pruža kosi bogatu njegu. Obogaćeno najfinijim biljnim ekstraktima, ovo ulje zaglađuje i zatvara kutikulu svake vlasi, pružajući vašim kovrčama i valovima blistav sjaj i mekoću. Iako je idealno za kovrčavu i valovitu kosu, Bali Curls Bonding ulje pogodno je za sve tipove kose kojima je potrebna dodatna njega i sjaj.
dm broj proizvoda: 3093558
EAN: 4262391990513
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- njega, za sjaj
- Tip kose:
- sve vrste, beživotna, valovita
Sastojci
Sastojci
ETHYLHEXYL STEARATE, UNDECANE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROGENATED ETHYLHEXYL OLIVATE, TRIDECANE, HYDROGENATED CASTOR OIL/SEBACIC ACID COPOLYMER, MACADAMIA INTEGRIFOLIA/TETRAPHYLLA SEED OIL, PARFUM, ISOPROPYL MYRISTATE, TOCOPHEROL, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS, HYDROGENATED OLIVE OIL UNSAPONIFIABLES, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT, CI 75120, CANANGA ODORATA FLOWER EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Bali Treatment GmbH
Karfreitstraße 17/1/1, 9020 Klagenfurt am Wörthersee, Austrija
https://www.bali-care.com/de-de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Austrija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Extraordinary Oil ulje za kosu, 50 ml; Cijena: 6,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (125,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,25 €0,05 l (125,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Gel za definiranje kovrča – laneno sjeme i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Plex Care, 50 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (65,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za oblikovanje kovrčave i valovite kose – shea maslac i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Gel za definiranje kovrča – laneno sjeme i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za oblikovanje kovrčave i valovite kose – shea maslac i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Pjena za volumen za kovrčavu i valovitu kosu – proteini riže i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hidratantni regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i ylang-ylang, 250 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,25 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hranjivi šampon za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i ylang-ylang, 250 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,25 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Turban za kosu od mikrovlakana, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Češalj za raščešljavanje mokre kose, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Putna bočica za kozmetičke proizvode s pumpicom, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €1 kom. (0,75 € za 1 kom.)Cijena na 03.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od BALI CURLS



