L'OCCITANEKrema za ruke – 20 % karite maslac, 30 ml
9,50 €
0,03 l (316,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za izrazito suhu i osjetljivu kožu na rukama
- sa shea maslacem
- obogaćeno medom, ekstraktima badema i kokosovim uljem
- štiti, hrani i hidratizira kožu
- osigurava mekoću ruku
Ruke su svakodnevno izložene raznim čimbenicima poput hladnoće i vjetra, što može poremetiti ravnotežu kože. L'Occitane balzam za ruke s karite maslacem posebno je dizajniran za suhu, vrlo suhu i osjetljivu kožu na rukama. Obogaćen s 20 % shea maslacem te medom, ekstraktima badema i kokosovim uljem, čini učinkovitu formulu za zaštitu kože. Pomaže nahraniti kožu, ostavljajući ruke mekim i glatkim, bez masnih tragova. Njegova kremasta tekstura na dlanovima stvara zaštitni sloj i hidratizira kožu. Zaštitite svoje ruke tijekom zimske sezone uz L'Occitane balzam.
dm broj proizvoda: 3047959
EAN: 3253581768648
Sastojci
Sastojci
AQUA/VODA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) MASLAC, GLICERIN, KOKOS, KAKRILAT/KAPRAT, CETEARIL ALKOHOL, GLICERIL STEARAT, BRASSICA CAMPESTRIS (ULJANA REPICA) STEROLI , ARGANIA SPINOSA ULJE JEZGRI, KOKOSOVO ULJE, ULJE SJEMENKI HELIANTHUS ANNUUS (SUNCOKRETOVO), PEG-100 STEARAT, HIDROKSIETIL AKRILAT/NATRIJEV AKRILOILDIMETIL TAURAT KOPOLIMER, CETEARETH-33, KAPRIL GLIKOL, ETILHEKSILGLICERIN, SORBITAN IZOSTEARAT, POLISORBAT 60, PENTILEN GLIKOL, BETA,GLUKAN, TOKOFEROL, PARFEM/MIRIS, LINALOOL, KUMARIN, CITRONELLOL, ALFA, IZOMETIL IONON, LIMONEN, GERANIOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Minimalno dva puta dnevno: nanijeti bogati sloj kreme na ruke te nježno umasirati u dlanove, nadlanice, nokte i zanoktice.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LABORATOIRES M&L
ZONE INDUSTRIELLE SAINT MAURICE Z.I. St Maurice
CS 70013 MANOSQUE 04100, France
customerservice@loccitane.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: L'OCCITANE; Naziv proizvoda: Balzam za ruke – 25 % karite maslac, 150 ml; Cijena: 30,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (204,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu30,60 €0,15 l (204,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 30,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Intensiv krema za ruke, 30 ml; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,03 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za ruke Intensiv – nar i karité maslac, 75 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (25,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa



