INTIMINALily Cup Compact A menstrualna čašica, 1 kom.
24,50 €
1 kom. (24,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- višekratna zaštita tijekom mjesečnice
- sklopiva – pohranjuje se u diskretnu kutijicu
- veličina A: za žene koje su rodile carskim rezom ili nisu rodile
- od 100 % medicinskog silikona
- za bezbrižne sportske aktivnosti
Intimina menstrualne čašice sakupljaju menstrualnu krv umjesto da je upijaju te tako predstavljaju zdraviju alternativu tamponima i ulošcima. Lily Cup Compact čašica namijenje je za višekratnu upotrebu te je izrađena od jedinstvenoga komada baršunasto glatkog medicinskog silikona koji ne iritira sluznicu i ne podržava razvoj bakterija. Ova sklopiva čašica dolazi s kutijicom za pohranu što je čini savršenim rješenjem za menstruaciju u pokretu. Ovisno o jačini krvarenja, Intimina menstrualna čašica omogućuje do 12 sati neprekidnog nošenja, čak i dok spavate. Ipak, preporuka je prazniti ju 2 – 3 puta unutar 24 sata. Model Lily Cup Compact dolazi u A i B veličini, od kojih je model Lily Cup Compact A prvenstveno namijenjen ženama koje nisu rodile.
dm broj proizvoda: 2414241
EAN: 7350075020308
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Materijal:
- silikon
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- kompaktno
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- osjetljiva njega
Sastojci
Sastojci
100 % MEDICINSKI SILIKON
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije prvog korištenja iskuhati 5 – 8 min u kipućoj vodi.
Prazniti ju 3 – 4 puta unutar 24 h i ispirati pod mlazom tople vode prije ponovnog umetanja.
Uz redovito održavanje, Lily Cup Compact A menstrualna čašica može se koristiti i do 10 godina.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LELOiAB
Birger Jarisgatan 22, 11434 Stockholm, Švedska
customercare@intimina.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: INTIMINA; Naziv proizvoda: Lily Cup Compact B menstrualna čašica, 1 kom.; Cijena: 24,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,50 €1 kom. (24,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: INTIMINA; Naziv proizvoda: Ziggy Cup 2 menstrualna čašica – veličina A, 1 kom.; Cijena: 25,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (25,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu25,50 €1 kom. (25,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: INTIMINA; Naziv proizvoda: Ziggy Cup 2 menstrualna čašica – veličina B, 1 kom.; Cijena: 25,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (25,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu25,50 €1 kom. (25,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 25,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: menstrualne perive gaćice s čipkom, veličina L – crna, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Perive menstrualne gaćice s čipkom – S veličina, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: nature menstrualne perive gaćice s čipkom, veličina XS – crna, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: nature menstrualne perive gaćice s čipkom, veličina M – crna, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Dekoracija i uređenje; Naziv proizvoda: Loptica za picigin, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 25.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AURA; Naziv proizvoda: Absolute Matte tekući ruž za usne – 605 Checkmatte, 7 ml; Cijena: 6,35 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,35 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,35 €1 kom. (6,35 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Gold Orchid & Vanilla mirisne perlice za rublje, 16 pranja, 195 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,195 kg (33,08 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,195 kg (33,08 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Spring Awakening mirisne perlice za rublje, 16 pranja, 195 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,195 kg (33,08 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,195 kg (33,08 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od INTIMINA



