DARvitalisEko čaj vrbovica, 40 gDodatak prehrani
3,45 €
0,04 kg (86,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- organski proizvod
- za održavanje normalne funkcije prostate
- za održavanje normalne funkcije urinarnog trakta
- ne sadrži bojila ni konzervanse
- blagotvorno djeluje na organizam
DARvitalis ekološki čaj Vrbovica organski je proizvod za održavanje normalne funkcije prostate i održavanje normalne funkcije urinarnog trakta (mokraćnog mjehura). Sadrži 100 % eko zelen vrbovice (Epilobium parviflorum). Potpuno je prirodan proizvod bez dodanih aroma, bojila i konzervansa. Još od 16. st poznato je da vrbovica ima pozitivne učinke na zdravlje prostate i urinarnog trakta. DARvitalis ekološki čaj Vrbovica blagotvorno djeluje na organizam i pruža jednostavno uživanje u šalici omiljenog napitka.
dm broj proizvoda: 2413834
EAN: 3858890830453
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Ne preporučuje se djeci, trudnicama i dojiljama. Osobe koje uzimaju lijekove trebaju se prije uzimanja posavjetovati s liječnikom.
Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti.
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani.
Čuvati izvan dohvata djece.
Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na sastojak pripravka.
Uz uzimanje ovog proizvoda potrebno je provoditi uravnoteženu i raznovrsnu prehranu, kao i zdrav način života.
Sastojci
Sastojci
eko zelen vrbovice ( Epilobium parviflorum ) 100 %
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Priprema
Priprema
Jednu čajnu žličicu preliti s dva dl vrele vode i ostaviti u pokrivenoj posudi 10 minuta, povremeno promiješati i procijediti.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži na temperaturi do 25 °C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: DARvitalis; Naziv proizvoda: Eko kapi vrbovice tinktura, 50 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (227,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,35 €0,05 l (227,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Mestemacher; Naziv proizvoda: Proteinski kruh bogat bjelančevinama, 250 g; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (12,40 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €0,25 kg (12,40 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - pamuk i bijeli mošus, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Active Gum Repair pasta za zube – Fresh Mint, 75 ml; Cijena: 7,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (96,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,25 €0,075 l (96,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Olovka za obrve microblading – 04 Dark Brown, 0,6 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Šampon za rast kose i revitalizaciju vlasišta-Kopriva i paprena metvica, 250 ml; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 0,25 l (25,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,30 €0,25 l (25,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Multivita; Naziv proizvoda: Direct Magnezij + vitamin E – okus brusnica, 20 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,21 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €20 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Delicia; Naziv proizvoda: Pirovo čajno pecivo Chocolix-Pir, 250 g; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 0,25 kg (14,20 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €0,25 kg (14,20 € za 1 kg)Cijena na 01.04.2026.: 3,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




