DARvitalisEko čaj paprena metvica, 40 g
3,45 €
0,04 kg (86,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- organski proizvod
- osvježavajućeg mirisa
- sredstvo protiv nadimanja
- blagotvorno djeluje na organizam
- certificirano prema Uredbi EU-a o ekološkoj proizvodnji
DARvitalis Eko čaj List paprene metvice ekološki je proizvod i sadrži eko list paprene metvice (Mentha piperita). Osvježavajućeg je mirisa i sastavni je dio različitih pripravaka i receptura. Najčešće se koristi kao sredstvo protiv nadimanja, a pomaže i kod ublažavanja bolova u probavnom traktu. Jedinstvenog osvježavajućeg mirisa blagotvorno djeluje na organizam i pruža uživanje u šalici omiljenog čaja ugodnog okusa.
dm broj proizvoda: 2409643
EAN: 3858890830545
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Čuvati izvan dohvata djece.
Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na sastojak pripravka.
Sastojci
Sastojci
eko paprena metvica ( Mentha piperita ) 100 %
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Priprema
Priprema
Jednu čajnu žličicu preliti s dva dl vrele vode, ostaviti poklopljeno 5 – 10 minuta i procijediti.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži na temperaturi do 25 °C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj od paprene metvice, 50 vrećica, 75 g; Cijena: 2,30 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (30,67 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,30 €0,075 kg (30,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj Marokanska metvica, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (48,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,04 kg (48,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj jabuka, metvica i limunska trava, 40 g; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (37,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €0,04 kg (37,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ZAGREBAČKI HOLDING; Naziv proizvoda: Vrećice za miješani komunalni otpad 40 l, 10 kom.; Cijena: 10,62 €; Osnovna cijena: 10 kom. (1,06 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,62 €10 kom. (1,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,62 €Dostupno za isporuku
- Marka: Raid; Naziv proizvoda: Gel pločice protiv moljaca s mirisom lavande, 2 kom.; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 2 kom. (2,08 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €2 kom. (2,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: lactovit; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Lactourea – Repairing, 300 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,3 l (8,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Pedigree; Naziv proizvoda: Dentastix mali štapići za žvakanje za sve pasmine, 110 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,11 kg (19,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,11 kg (19,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




