KÉRASTASESerum protiv ispadanja kose Genesis, 90 ml
54,90 €
0,09 l (610,00 € za 1 l)Cijena na 17.06.2026.: 54,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- serum za jačanje kose i protiv ispadanja
- pomaže u ponovnom učvršćivanju vlakana u korijenu
- doprinosi očuvanju prirodne zaštitne barijere vlasišta
- čini vlakna kose jačima i otpornijima
- formula bez silikona
KÉRASTASE Genesis serum za kosu je dnevna njega namijenjena jačanju oslabljene kose sklone ispadanju. Njegova lagana tekstura bez silikona idealna je za svakodnevnu upotrebu bez otežavanja. Formula pomaže u ponovnom učvršćivanju vlakana u korijenu te doprinosi očuvanju prirodne zaštitne barijere vlasišta. Redovitom primjenom KÉRASTASE Genesis seruma, kosa postaje jača i otpornija na lomljenje prilikom češljanja. Za osjećaj njegovanosti od korijena do vrhova.
dm broj proizvoda: 1718805
EAN: 3474636858002
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
Sastojci
Sastojci
AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, AMINOMETHYL PROPANOL, CITRIC ACID, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PIROCTONE OLAMINE, CAFFEINE, ARGININE, LIMONENE, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, LINALOOL, SAFFLOWER GLUCOSIDE, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, XYLITYLGLUCOSIDE, CITRONELLOL, BENZYL BENZOATE, ANHYDROXYLITOL, XYLITOL, ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / GINGER ROOT EXTRACT, RESVERATROL, TOCOPHEROL, SODIUM CITRATE, PARFUM / FRAGRANCE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
3 do 4 doze nježno umasirati ujutro ili navečer na suho ili ručnikom posušeno vlasište. Ne ispirati. Za željeni rezultat upotrebljavati svakodnevno 6 tjedana. U slučaju doticaja s očima, odmah isprati s puno vode.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
L'OREAL SA PRODUITS PROFESSIONNELS
MCD 501 30 RUE D'ALSACE LEVALLOIS PERRET 92300, Francuska
relationclient@lorealprofessionnel.oaccare.fr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: KÉRASTASE; Naziv proizvoda: Noćni serum za kosu Nutritive 8H Magic Night Serum, 90 ml; Cijena: 54,90 €; Osnovna cijena: 0,09 l (610,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu54,90 €0,09 l (610,00 € za 1 l)Cijena na 17.06.2026.: 54,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER FRUCTIS; Naziv proizvoda: Grow Strong serum za kosu Blood Orange, 1 kom.; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (55,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,125 l (55,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za kosu scalp balance, 100 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (95,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,1 l (95,00 € za 1 l)Cijena na 27.01.2026.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS ELSEVE; Naziv proizvoda: Growth Booster serum za kosu, 102 ml; Cijena: 11,55 €; Osnovna cijena: 0,102 l (113,24 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,55 €0,102 l (113,24 € za 1 l)Cijena na 28.08.2025.: 11,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: REAL TECHNIQUES; Naziv proizvoda: Everyday essentials set kistova i spužvica za makeup, 1 kom.; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 31,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: equilibra; Naziv proizvoda: Željezo + Folna kiselina + Vitamin C, 60 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 7,30 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,12 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,30 €60 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Laque Resistance tekući ruž za usne – 410 Rouge Poppy, 4 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €1 kom. (15,90 € za 1 kom.)Cijena na 14.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Creme Puff Blush rumenilo – 05 Lovely Pink, 1,5 g; Cijena: 14,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,90 €1 kom. (14,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 13,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Palette naturals COLOR CREME; Naziv proizvoda: Naturals Color Creme boja za kosu – 10-2 super pepeljasto-plava, 1 kom.; Cijena: 3,85 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,85 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,85 €1 kom. (3,85 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: skinlick; Naziv proizvoda: Cloud Cream Light hidratantna gel-krema za lice, 50 ml; Cijena: 14,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (286,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,30 €0,05 l (286,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Color praškasti deterdžent za pranje rublja, 40 pranja, 2,2 kg; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 2,2 kg (4,52 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €2,2 kg (4,52 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 17,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




