Balea MENBalzam poslije brijanja Ultra Sensitive, 100 ml
2,10 €
0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- balzam za njegu kože nakon brijanja
- za posebno osjetljivu kožu sklonu alergijama
- veganski proizvod
- bez parfema, bojila i alkohola
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea MEN balzam za njegu kože nakon brijanja ultra sensitive pruža umirujuću njegu i opuštanje, posebno za osjetljivu mušku kožu. Njegova blaga formula bez alkohola i parfema pomaže u sprječavanju iritacija kože uzrokovanih brijanjem. Ovaj balzam za nakon brijanja brzo se upija ne ostavljajući masni trag. Veganska receptura bez bojila idealan je izbor za svakodnevnu njegu nakon brijanja. Podnošljivost na vrlo osjetljivoj koži sklonoj alergijama dermatološki je ispitana i potvrđena.
dm broj proizvoda: 1626208
EAN: 4070765015300
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- balzam
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE/STEARATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, BISABOLOL, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED EXTRACT, ALLANTOIN, PROPYLENE GLYCOL, GELLAN GUM, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, SORBIC ACID, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja za osjetljivu kožu, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 04.04.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Energy, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive Instant Relief balzam poslije brijanja, 100 ml; Cijena: 7,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (76,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,65 €0,1 l (76,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja – sensitive, 75 ml; Cijena: 3,04 €; Osnovna cijena: 0,075 l (40,53 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,04 €0,075 l (40,53 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,04 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 l (15,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Energy, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Vodica poslije brijanja s hladećim učinkom, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sensitive, 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 l (15,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



