BaleaNevenova mast za njegu tijela, 250 ml
2,15 €
0,25 l (8,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mast za njegu tijela s nevenom
- štiti od vremenskih utjecaja i gubitka vlažnosti
- za intenzivnu njegu suhe kože
- idealno kao zaštita od hladnoće i za masažu
- veganski proizvod
Balea nevenova mast za njegu tijela pruža intenzivnu njegu suhoj koži i štiti je od vremenskih utjecaja. Njezina formula podržava otpornost kože i može smanjiti gubitak vlažnosti, ostavljajući osjećaj podatnosti. Ova nevenova mast idealna je kao zaštita od hladnoće, ali i za opuštajuću masažu. Veganska receptura pruža koži sve što joj je potrebno za njegovan izgled. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1578218
EAN: 4066447969276
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- maslac / krema za tijelo
- Grupe mirisa:
- cvjetni, voćni, drveni
- Područje primjene:
- tijelo, lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez nanočestica, bez parabena, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Kein Schutz vor UV-Strahlung.
Sastojci
Sastojci
PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, GLYCINE SOJA OIL, PARFUM, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT, BETA-CAROTENE, BENZYL ALCOHOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, VANILLIN.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Nivea krema u limenci, 250 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,25 l (20,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu kože lica i tijela, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Krema za ruke i nokte hidratantna s nevenom, 75 ml; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (42,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,20 €0,075 l (42,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema Soft, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 19.08.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vazelin, 125 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,40 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vazelin, 125 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,40 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tijelo – shea maslac i arganovo ulje, 500 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,5 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vazelin, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tijelo - vanilija i kokos, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu kože lica i tijela, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo krema s natronom – malina i magnolija, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



