HiPPEKO žitna kašica od jabuke i keksa, 8+ mj., 250 g
3,17 €
0,25 kg (12,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,17 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s vitaminom B1
- slatkoća samo iz sastojaka (bez dodanog šećera)
- s integralnim žitaricama - sadrži gluten
- bez dodanih konzervansa i bojila
HiPP Bio žitna kašica sadrži integralne žitarice, pšenični gris i vitamin B1 uz dodatak keksa i soka od jabuke. Kašica ne sadrži šećer, već samo slatkoću prirodno iz sastojaka te pažljivo odabrane i lako probavljive žitarice. Vitamin B1 doprinosi normalnom funkcioniranju živčanog sustava. Idealno za jutarnji ili večernji obrok sa ili bez mlijeka od navršenih 8 mjeseci. Jedno pakiranje dostatno je za 10 obroka.
dm broj proizvoda: 2349420
EAN: 9062300134565
Značajke
Značajke
- Preporučena dob:
- od 8. mjeseca
- Svojstva proizvoda:
- eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: HR-EKO-07
Sastojci
Sastojci
INTEGRALNO PŠENIČNO BRAŠNO* 24%, koncentrirani sok jabuke* 20%, INTEGRALNO ZOBENO BRAŠNO*, INTEGRALNO JEČMENO BRAŠNO*, MEKANI PŠENIČNI GRIS* 14%, kukuruzno brašno*, keks* 8% (PŠENIČNO BRAŠNO* 5%, SLATKA SIRUTKA U PRAHU*, MASLAC*, 0,7% PŠENIČNI ŠKROB* 0,7%), ekstrakt jabuke, vitamin B1
*iz ekološke proizvodnje
Obratite pozornost na napomene o alergenima.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Alergeni
Alergeni
Može sadržavati tragove: Alfa izometil ionon
Može sadržavati tragove: Japanski konjski kesten (Aesculus turbinata) i njegovi proizvodi
Sadrži: HC Blue No 12
Sadrži: ječam i proizvodi od ječma
Sadrži: pšenica i derivati pšenice
Sadrži: zob i proizvodi od zobi
Priprema
Priprema
Priprema s mliječnom formulom:
1. Prokuhajte vodu i ohladite na približno 50 °C**. Pripremite oko 200ml mliječne formule koju inače koristite (priprema ista kao i za bočicu).
2. Stavite u tanjur oko 24 g ( oko 3 - 4 jušne žlice) HiPP žitne kašice.
3. D odajte pripremljenu mliječnu formulu i promiješajte.
4. Pričekajte da kašica nabubri do željene konzistencije. Provjerite temper aturu.
Priprema žitne kašice bez mlijeka, s voćem:
Prokuhajte 100 ml vode i ohladite na 50 °C**. U tanjur dodajte oko 2 pune ju šne žlice (oko 12 g) HiPP žitne kašice, dodajte vodu i promiješajte. Dodajte 100 g HiPP voća (npr. Kruške viljamovke) i promiješajte uz dodatak čajne žličice repičinog ulja. Pričekajte da kašica nabubri do željene konzistencije. Provjerite temperaturu.
Pripr ema kašice s mlijekom i vodom:
Dodajte 100 ml punomasnog mlijeka +100 ml vode* u posudu i zakuhajte. Ohladite na približno 50 °C**. Tekućinu stavite u tanjur. Dodajte 3 - 4 jušne žlice (24 g) HiPP žitne kašice i promiješajte. Pričekajte da nabubri dok se ne post igne željena konzistencija. Provjerite temperaturu.
*Dodavanje vode je potrebno da se reducira sadržaj bjelančevina iz kravljeg m lijeka.
**za savršenu topivost, ne dodavati vruću vodu kod pripreme.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1.649 kJ / 390 kcal |
| Masti ukupno | 3 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 78,1 g |
| od toga šećer | 13 g |
| Dijetetska vlakna | 6,3 g |
| Bjelančevine | 9,4 g |
| Sol | < 0,05 g |
| Natrij | < 0,02 g |
| Vitamin B1, Tiamin | 1,2 mg |
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
HiPP Croatia d.o.o.
Ulica kralja Zvonimira 1, 44400 Glina, Hrvatska
savjetovaliste@hipp.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO kašica za bebe – keks, jabuka i banana, 6+ mj., 190 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (8,68 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,19 kg (8,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,66 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO kašica za bebe – banana, jabuka i integralne žitarice, 6 + mj., 190 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (8,68 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,19 kg (8,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,66 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO dječji kreker s rižom i jabukom, 8 + mj., 30 g; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (52,67 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €0,03 kg (52,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO Good Night mliječna kašica – keks i jabuka, 5 + mj., 190 g; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (8,68 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,19 kg (8,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,66 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO kreker od riže s okusom borovnice, 8+ mj., 30 g; Cijena: 1,66 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (55,33 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,66 €0,03 kg (55,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,66 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO kašica – jabuke s integralnim žitnim pahuljicama, 190 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (4,47 € za 1 kg); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,19 kg (4,47 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care vlažne maramice – 99 % voda, 3 x 56 kom., 168 kom.; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 168 kom. (2,68 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina4,50 €168 kom. (2,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Premium pelene jumbo maxiplus vel. 4+ (9 – 15 kg), 76 kom.; Cijena: 11,20 €; Osnovna cijena: 76 kom. (0,15 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine11,20 €76 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: KH-7; Naziv proizvoda: Sredstvo za uklanjanje mrlja, 750 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (5,27 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,75 l (5,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: HiPP; Naziv proizvoda: EKO voćna kašica – jabuka s mangom i bananom, 6 + mj., 190 g; Cijena: 1,79 €; Osnovna cijena: 0,19 kg (9,42 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,79 €0,19 kg (9,42 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,79 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od HiPP



