BYPHASSEGel za tuširanje Vanilla, 1 l
3,95 €
1 l (3,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- prikladan za sve tipove kože
- miris cvjeta vanilije
- hrani, čisti i hidratizira
- pruža osjećaj svježine
Byphasse gel za tuširanje Cream Vanilla čisti, hidratizira i njeguje kožu. Ekstrakt vanilije s Madagaskara poznat je po svojim opuštajućim i hidratantnim svojstvima. Boca s jednostavnom i praktičnom pumpicom praktična je za doziranje za cijelu obitelj. Byphasse gel za tuširanje Cream Vanilla prikladna je za sve tipove kože.
dm broj proizvoda: 2446381
EAN: 8436097095810
Sastojci
Sastojci
AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, LAURETH-3, PARFUM (FRAGRANCE), STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, COCO-GLUCOSIDE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, BENZOIC ACID, MAGNESIUM NITRATE, SODIUM BENZOATE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, MAGNESIUM CHLORIDE, METHYLISOTHIAZOLINONE, VANILLA PLANIFOLIA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, BENZYL ALCOHOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Dober Import Export, S.L.
Avinguda del Portal de l'Angel 42, 08002 Barcelona, Španjolska
assistantmanager@dobersl.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: BYPHASSE; Naziv proizvoda: Argan Dermo micelarni gel za tuširanje s arganovim uljem, 1 l; Cijena: 4,40 €; Osnovna cijena: 1 l (4,40 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,40 €1 l (4,40 € za 1 l)Cijena na 28.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BYPHASSE; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje za suhu i osjetljivu kožu Back To Basics, 750 ml; Cijena: 4,00 €; Osnovna cijena: 0,75 l (5,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,00 €0,75 l (5,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: goodnight higijenski ulošci s krilcima maxi+ goodnight, 20 kom.; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,14 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €20 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Višenamjenske maramice za dezinfekciju – limun, 56 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 56 kom. (0,03 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €56 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White pasta za zube – White Crystals, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Perfume Therapy omekšivač za rublje Gold Orchid & Vanilla, 59 pranja, 1,239 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,239 l (3,19 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,239 l (3,19 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od BYPHASSE



