EGMONTSlikovnica za djecu Peppa Pig – zaljubljeni u priče, 1 kom.
18,99 €
1 kom. (18,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 18,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- interaktivni komplet sadrži knjigu sa zadacima i igru na ploči
- za poticanje razvoja motorike i mašte
- idealno za zajedničko čitanje i igru
- uključuje figurice s prianjaljkama
Interaktivni komplet Peppa Pig Zaljubljeni u priče spaja simpatičnu priču s veselim igrama na ploči za sate zabave. Uz praktične prianjajuće figurice Peppe, Georgea, Evie i njihovih prijatelja, djeca mogu oživjeti omiljene likove i povesti ih u nove pustolovine. Rješavanje zadataka u knjizi i igra s figuricama mogu potaknuti razvoj motoričkih vještina, empatije i mašte. Nakon igre, sve se figurice jednostavno mogu spremiti natrag u knjigu.
dm broj proizvoda: 3165294
EAN: 9789531330657
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
EGMONT d.o.o.
Višnjevac 3, 10000 Zagreb, Hrvatska
croinfo@egmont.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Peppine vesele priče, 1 kom.; Cijena: 12,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,99 €1 kom. (12,99 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 12,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Peppina nova kuća, 1 kom.; Cijena: 11,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,99 €1 kom. (11,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 11,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Peppa dobiva sestricu, 1 kom.; Cijena: 9,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,99 €1 kom. (9,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.09.2025.: 9,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig Veliki braco George, 1 kom.; Cijena: 6,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,99 €1 kom. (6,99 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2026.: 6,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Peppa: Moj prvi sat slikovnica za djecu, 1 kom.; Cijena: 13,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,99 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,99 €1 kom. (13,99 € za 1 kom.)Cijena na 17.05.2025.: 13,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica Peppa Pig – Georgeov dan dinosaura, 1 kom.; Cijena: 12,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,99 €1 kom. (12,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 12,99 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: PURE & FUN; Naziv proizvoda: Eko voćni sok - Peppa Pig, 3 god.+, jabuka i kruška, 3 x 0,2 l, 600 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,6 l (4,42 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,6 l (4,42 € za 1 l)Cijena na 12.09.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Bojanka Peppa Pig – Oboji moj svijet, 1 kom.; Cijena: 8,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,99 €1 kom. (8,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 8,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: Frutek; Naziv proizvoda: Voćna kašica jabuka šumsko voće pouch 6+ mj., 100 g; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (14,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 kg (14,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: the Colossal 100 % Black maskara – 02 Extra Black, 11 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Snježno kraljevstvo - Zabava s 3D naljepnicama, 1 kom.; Cijena: 7,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,99 €1 kom. (7,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 7,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: simplicol; Naziv proizvoda: Back to Black boja za tkaninu – crna, 400 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,4 kg (9,88 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,4 kg (9,88 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa


