BiobazaSerum za lice Herbaglow – Radiant Skin Serum, 30 ml
19,45 €
0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- aktivni sastojak: vitamin C
- podržava hidrataciju i vitalnost kože
- pomaže smanjiti znakove umora za svježiji izgled tena
- doprinosi čvršćem i glađem izgledu kože
- posvjetljuje i ujednačava ten
Biobaza Herbaglow Radiant skin serum je napredni serum s vitaminom C, osmišljen za kožu kojoj nedostaje sjaja i ujednačenosti. Njegova formula sa stabilnim oblikom vitamina C pomaže vratiti prirodnu blistavost i ujednačiti izgled tena. Zahvaljujući fosfolipidnoj tehnologiji, aktivni sastojci se učinkovito isporučuju tamo gdje su najpotrebniji. Biobaza Herbaglow Radiant skin serum obogaćen je Aquaxyl™ i HerbaGlow® kompleksom koji pružaju dugotrajnu hidrataciju i podržavaju kožnu barijeru. Rezultat je hidratizirana, svježija i vidljivo blistavija koža zdravog izgleda.
dm broj proizvoda: 3165020
EAN: 3856020919887
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
AQUA, PROPANEDIOL, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED LECITHIN, SODIUM LEVULINATE, PANTHENOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, XYLITYLGLUCOSIDE, CETEARYL ALCOHOL, ANHYDROXYLITOL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, PARFUM, SODIUM ANISATE, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, XYLITOL, CELLULOSE GUM, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na čistu kožu lica i vrata
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – New Skin, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antioksidativni serum za lice s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Serum za lice – vitamin C i aloe vera, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza



