BiobazaSerum za lice Herbaglow – Glass Skin Serum, 30 ml
19,45 €
0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sadrži 5 % niacinamida za ujednačeniji i čišći ten
- lagana, brzo upijajuća formula bez masnog traga
- hidratizira uz multimolekularnu hijaluronsku kiselinu
- pomaže smanjiti vidljivost nepravilnosti i pora
- podržava ravnotežu i vitalnost kože
Biobaza Herbaglow Glass Skin Serum kombinira pažljivo odabrane aktivne sastojke za njegu kože sklone nepravilnostima. Njegova formula sadrži 5 % niacinamida, prirodne salicilate iz kore bijele vrbe i višemolekularnu hijaluronsku kiselinu. Ovi sastojci ciljano njeguju kožu i istovremeno čuvaju optimalnu razinu hidratacije. Dodatno obogaćen Aquaxyl™ i HerbaGlow® kompleksom, ovaj Biobaza Herbaglow Glass Skin Serum doprinosi glađem, ujednačenijem i vidljivo čišćem izgledu tena. Lagana i brzo upijajuća tekstura jednostavno se uklapa u svakodnevnu rutinu njege te ostavlja kožu svježom i uravnoteženom.
dm broj proizvoda: 3165018
EAN: 3856020919849
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
AQUA, NIACINAMIDE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, SALIX ALBA BARK EXTRACT, PENTYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SODIUM LEVULINATE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, CHONDRUS CRISPUS POWDER, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, XANTHAN GUM, PARFUM, SODIUM ANISATE, XYLITOL, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, CAPPARIS SPINOSA BUD EXTRACT, MORUS NIGRA LEAF EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na čistu kožu lica i vrata
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Magdis d.o.o.
Augsta šenoe 37 Mala Gorica 10431 Sveta Nedelja
kontakt@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – Radiant Skin Serum, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Serum za lice Herbaglow – New Skin, 30 ml; Cijena: 19,45 €; Osnovna cijena: 0,03 l (648,33 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,45 €0,03 l (648,33 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 19,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema Herbaglow za lice – Balance Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow – Hydra Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Krema za lice Herbaglow Rich Cream, 50 ml; Cijena: 17,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (349,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu17,45 €0,05 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 04.09.2026.: 17,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Derma Skin Clear Rebalance & Clear serum za lice, 30 ml; Cijena: 10,65 €; Osnovna cijena: 0,03 l (355,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,65 €0,03 l (355,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 14,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mixa; Naziv proizvoda: Anti-Imperfection serum Salicyl Acid + Niacinamide, 30 ml; Cijena: 14,35 €; Osnovna cijena: 0,03 l (478,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,35 €0,03 l (478,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 13,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: The Ordinary.; Naziv proizvoda: Niacinamide 10 % + Zinc 1 % serum za lice, 30 ml; Cijena: 7,50 €; Osnovna cijena: 0,03 l (250,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,50 €0,03 l (250,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balea serum za lice s niacinamidom, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Biobaza



