BaleaSprej za lakše pletenje kose - Happy berry, 150 ml
1,65 €
0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 1,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sprej za oblikovanje dječje kose
- za osjetljivu kožu s mirisom maline
- pruža lagano učvršćivanje za lakše pletenje pletenica
- zaglađuje neposlušne vlasi i ne lijepi kosu
- veganski proizvod
Balea Kids sprej za kosu Happy Berry pretvara oblikovanje kose u voćno-slatku zabavu. Idealan je za izradu pletenica i kroćenje neposlušne kose. Njegova lagana formula pruža blago učvršćivanje, olakšava pletenje i njeguje kosu bez osjećaja ljepljivosti. Osim toga, ovaj sprej za kosu za djecu oduševljava slatkim mirisom maline. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena i pogodan je za osjetljivu kožu.
dm broj proizvoda: 3134135
EAN: 4070765001747
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
Upozorenja
Upozorenja
Ne raspršivati na lice! U slučaju dodira s očima i sluznicama odmah isprati vodom.
Sastojci
Sastojci
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, SUCROSE, PARFUM, GLYCERIN, SODIUM LEVULINATE, SODIUM POLYITACONATE, PROPYLENE GLYCOL, LEVULINIC ACID, P- ANISIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti. S udaljenosti od cca 15 cm raspršiti po pramenovima pa plesti pletenice.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na sobnoj temperaturi.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: happy berry regenerator lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,2 l (7,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za lakše raščešljavanje kose, Happy Berry, 250 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,25 l (5,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,2 l (10,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za volumen kose Pure Styling, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator u spreju Keratin Repair, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za lakše raščešljavanje kose, Happy Berry, 250 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,25 l (5,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: happy berry regenerator lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,2 l (7,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje 4u1 Dreamy Days, 300 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,3 l (4,83 € za 1 l)Cijena na 30.03.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje Kids – Bubble Party, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,2 l (10,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: LANGHAARMÄDCHEN; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (19,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,2 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Birthday Bomb sjajilo za usne – 01 Cake My Day, 10 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €1 kom. (1,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Sensitive vlažne maramice, 2 x 80, 160 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 160 kom. (1,56 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine2,50 €160 kom. (1,56 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



