BaleaŠampon za lakše raščešljavanje kose, Happy Berry, 250 ml
1,40 €
0,25 l (5,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon i regenerator za kosu s mirisom slatkih malina
- nježno čisti i njeguje kosu bez čupanja i suza
- za glatku, mekanu i sjajnu kosu
- veganski šampon pH neutralan za kožu, prikladno za osjetljivu kožu
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea šampon i regenerator za kosu Happy Berry pretvara pranje kose u voćno-slatki trenutak njege. Ovaj šampon i regenerator u jednom nježno čisti i istovremeno njeguje kosu, ostavljajući je glatko mekanom i sjajnom. Nježna formula s mirisom slatkih malina pruža blagu njegu i čišćenje, ostavljajući kosu mekom, sjajnom i uz lako raščešljavanje – bez čupanja i suza. Dermatološki je testiran, pH-neutralan i pogodan za osjetljivu kožu. Veganski proizvod.
dm broj proizvoda: 1330961
EAN: 4070765030907
Značajke
Značajke
- Preporučena dob:
- djeca
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona, veganski proizvod
- Tip kose:
- bez sjaja
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, GLYCERYL OLEATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, GLYCERYL STEARATE, HYDROXYPROPYL OXIDIZED STARCH PG-TRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, BENZOIC ACID, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, CI 45100
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MannSchröder GmbH
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU: Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: happy berry regenerator lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,2 l (7,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Glow & Shine, 250 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,25 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,2 l (10,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: happy berry regenerator lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,2 l (7,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše pletenje kose - Happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje Kids – Bubble Party, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje 4u1 Dreamy Days, 300 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,3 l (4,83 € za 1 l)Cijena na 30.03.2026.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Sensitive vlažne maramice, 4 x 80, 320 kom.; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 320 kom. (1,53 € za 100 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine4,90 €320 kom. (1,53 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dječji gel za tuširanje i šampon 2u1 – Surf Osaurus, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Gel za pranje od glave do pete sensitive - kamilica i pantenol, 500 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,5 l (4,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea