ITABOKopča za kosu – cvjetni uzorak, 1 kom.
4,95 €
1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 10.03.2026.: 4,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pravokutna kopča za kosu
- s cvjetnim uzorkom
- čvrsto drži kosu
- za romantičan i razigran izgled
Itabo kopča za kosu s cvjetnim uzorkom unosi svjež i razigran detalj u svaku frizuru. Nježna podloga s dekorativnim motivima daje kopči romantičan i moderan izgled. Ova Itabo kopča za kosu stabilno i čvrsto drži kosu, a lako se uklapa u svakodnevne i sezonske kombinacije, dodajući im dašak vedrine i ženstvenosti.
dm broj proizvoda: 3133089
EAN: 3856019335322
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Dječja četkica za zube 5460 ultra soft – Graffiti, 2 kom.; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (5,48 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €2 kom. (5,48 € za 1 kom.)Cijena na 24.02.2026.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Instant Anti-Age Eraser tekući korektor – 08 Buff, 6,8 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: PIP; Naziv proizvoda: Propolis 20% – kapi, 20 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,02 l (185,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €0,02 l (185,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Ivančica Pahor; Naziv proizvoda: Naušnice od nehrđajućeg čelika – zlatne s višebojnim cirkonima, 1 kom.; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dove MEN+CARE; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju whole body – Marine + Blue Cypress, 150 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (33,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,15 l (33,00 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




