ITABOKopča za kosu – bijela, 1 kom.
4,95 €
1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- štipaljka za kosu
- moderan i elegantan dizajn
- za jednostavno oblikovanje frizure
- čvrsto drži kosu bez klizanja
- prikladna za sve tipove kose
Itabo kopča za kosu u bež nijansi savršen je modni dodatak za svaki stil. Njena lagana, ali čvrsta konstrukcija osigurava sigurno držanje kose bez klizanja, što omogućuje jednostavno i brzo oblikovanje frizure. Zahvaljujući minimalističkom i elegantnom dizajnu, ova kopča za kosu idealan je izbor za svakodnevnu upotrebu, ali i za posebne prilike. Unesite dašak elegancije u svoju svakodnevicu s ovom praktičnom kopčom.
dm broj proizvoda: 3070502
EAN: 3856019328959
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Itabo d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb, Hrvatska
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe All-In-1 BB krema za mješovitu do masnu kožu – light, 50 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (198,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €0,05 l (198,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Šampon za dubinsko čišćenje kose scalp balance, 200 ml; Cijena: 8,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (42,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,50 €0,2 l (42,50 € za 1 l)Cijena na 20.01.2026.: 8,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: intima losion za intimno pranje dragocjena ulja, 200 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,2 l (22,25 € za 1 l)Cijena na 30.08.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: GreenLab; Naziv proizvoda: Slatki list, stolno sladilo na bazi steviol glikozida, 150 kom.; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 150 kom. (2,97 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €150 kom. (2,97 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: skinlick; Naziv proizvoda: Cloud Cream Light hidratantna gel-krema za lice, 50 ml; Cijena: 14,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (286,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,30 €0,05 l (286,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 14,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 50, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante1,95 €0,05 l (39,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa